Stephen King - Čtyřicet let hrůzy: Život a dílo krále hororu

Stephen King - Čtyřicet let hrůzy: Život a dílo krále hororu - George Beahm | Dcparkrx.org

...lety jsem tě požádal, abys stála při mně, a tys to udělala ... Stephen King: Čtyřicet let hrůzy - Život a dílo krále ... ... ... Stephen King: Čtyřicet let hrůzy - Život a dílo krále ... ... lety jsem tě požádal, abys stála při mně, a tys to udělala. Tato kniha je pro tebe, Mary. Kdo by neznal mistra děsu Stephena Kinga, jednoho z nejplodnějších a nejúspěšnějších autorů dnešní doby! Napsal na šedesát románů, k tomu na dvě stovky povídek a novel, prodal stovky milionů výtisků knih po celém světě… Na slovo vzatý znalec Kinga, spisovatel Ge... Stephen King - Čtyřicet let hrůzy Autor: Beahm, George Nakladatel: Baronet EAN: 9788026907404 ISBN: 978-80-269-0740-4 Originál: The Stephen King Companion: Four Decades of Fear from Master of Horror Překlad: Chodilová, Dana Popis: 1× kniha, vázaná, 648 stran, česky Rozměry: 15,5 × 23,5 cm Rok vydání: 2017 Stephen King - Čtyřicet let hrůzy, ži...

INFORMACE

AUTOR
George Beahm
DIMENZE
7,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Stephen King - Čtyřicet let hrůzy: Život a dílo krále hororu.pdf

POPIS

Kdo by neznal mistra děsu Stephena Kinga, jednoho z nejplodnějších a nejúspěšnějších autorů dnešní doby! Napsal na šedesát románů, k tomu na dvě stovky povídek a novel, prodal stovky milionů výtisků knih po celém světě… Na slovo vzatý znalec Kinga, spisovatel George Beahm, přichází se zasvěcenou, rozsáhlou a velmi podrobnou knihou věnovanou osobnímu životu a profesionální kariéře tohoto oblíbeného autora. Nejde však o žádné akademické pojednání, ale čtivě psaný náhled do Kingova života a díla, prošpikovaný anekdotami, komentáři a rozhovory s jeho přáteli, kolegy a učiteli, kteří ho dobře znají. Líčí jeho mladá léta v Durhamu v Maine, studia v bouřlivých šedesátých letech, počáteční boj s nouzí, kdy se snažil sehnat práci, později vyučoval na střední škole a ve volných chvílích psal, dlouhou cestu k vydání prvního románu Carrie v roce 1974 a desítky let následující kariéry autora bestsellerů, vedoucí až na pomyslný trůn krále hororu. Kniha je bohatě ilustrována známými americkými umělci Michaelem Whelanem a Glennem Chadbournem a doplněna velkým množstvím fotografií.

Chcete si přečíst knihu?Stephen King - Čtyřicet let hrůzy: Život a dílo krále hororu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor George Beahm. Číst Stephen King - Čtyřicet let hrůzy: Život a dílo krále hororu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY