Portrét – Headshot: Odhalená tajemství portrétní fotografie

Portrét – Headshot: Odhalená tajemství portrétní fotografie - Peter Hurley | Dcparkrx.org

...K vyfotografování dobrého Headshotu, tedy portrétu zaměřujícího se na obličej modelu, potřebujete několik věcí ... 87 Best b&w images | Fotografování, Portrét, Fotka ... . ... Peter Hurley vám ve své knize pomůže se všemi těmito aspekty perfektní fotografie headshotu. V první části vám bez okolků ... Portrét - headshot: odhalená tajemství portrétní fotografie. Naučte se kreslit 3D obrázky. Urban fotografie. Naučte se používat barvu kreativně ... Portrét - Headshot: Odhalená tajemství portrétní fotografie Peter Hurley kniha online Posilování: s vlastním t ... Hobby | Bazar knih | Databáze knih ... ... Portrét - Headshot: Odhalená tajemství portrétní fotografie Peter Hurley kniha online Posilování: s vlastním tělem 417krát jinak Helena Jarkovská kniha Poslední divočina Piers Torday pdf Kompozice v [digitální] fotografii pohledem dvaceti pěti českých fotografů. k. autorů 250 Kč Portrét - headshot: odhalená tajemství portrétní fotografie 13.8.2018 - Explore vokounovaanigmailcom's board "ideas portrait" on Pinterest. See more ideas about Fotografování, Portrét, Fotosnímky. 1.11.2019 - Explore vsimeckova's board "b&w" on Pinterest. See more ideas about Fotografování, Portrét, Fotka. Konceptuální Fotografie Pózování Při Fotografování Inspirující Fotografie Portrétní Fotografie Vlasy 75+ Amazing Black and White Portraits Black and white photography can give certain scenes a striking, ageless quality when done well. Michael Sylvester Gardenzio Stallone (born July 6, 1946) is an American actor, screenwriter and filmmaker. . Legendary for his Hollywood action roles, including as boxer Rocky Balboa, the title character of the Rocky series' seven films from 1976 to 2015.. . ..as soldier John Rambo from the four Rambo films, released between 1982 and 2008.. . ..and as mercenary Barney Ross in the three The ... Portrét Portrét je realistický žánr zobrazující osobu nebo skupinu lidí existujících ve skutečnosti. Portrét - ve francouzském čtení - portrét, ze starého francouzského portrétu - "reprodukovat něco v řadě." Další aspekt jména portrétu leží v zastaralém slově "parsuna" - od latiny. persona - "osoba; osoba". Czech Photo Centre je multižánrový umělecký prostor, situovaný u stanice metra Nové Butovice, kde vytváří uměleckou zónu mimo městské centrum. Na výstavní prostor plynule navazuje restaurace TRIFOT, ateliér, učebna, fotografický archiv, kancelářské zázemí pro Czech Photo a venkovní galerie. Diane Arb...

INFORMACE

AUTOR
Peter Hurley
DIMENZE
4,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Portrét – Headshot: Odhalená tajemství portrétní fotografie.pdf

POPIS

K vyfotografování dobrého Headshotu, tedy portrétu zaměřujícího se na obličej modelu, potřebujete několik věcí. Správné osvětlení a správnou techniku, správnou pózu vhodnou pro fotografovaného člověka a hlavně výraz, který posune vaše snímky z úrovně pasovek do profesionálních výšin. Peter Hurley vám ve své knize pomůže se všemi těmito aspekty perfektní fotografie headshotu.V první části vám bez okolků prozradí vše, co se týká techniky. Přesné rozestavení světel, přesné ohniskové vzdálenosti i expoziční nastavení fotoaparátu. Peter nemusí nic skrývat. Za svou kariéru nafotil více než 10 000 portrétních snímků a ví, že technická část je jen první krůček k dobrému snímku.<brV další části se zaměřuje na to, jak fotit různé typy lidí. Víte, jak nasvítit a postavit někoho s křivým nosem tak, aby nos vypadal na fotografii rovně? Víte, jak pootočit člověka, který má každé oko jinak velké tak, aby ve výsledku působila obě stejně? Víte, jak správně složit ženě vlasy, aby byl její účes vidět, ale její tvář stále hrála na snímku prim? Peter vám na všechny otázky odpoví.<brV poslední části knihy pak přichází na lámání chleba. Poslední kapitoly jsou jen o tom, jak komunikovat s modelem, jak s klienty pracovat tak, abyste z nich dostali výraz, který žádný fotograf před vámi ještě nezachytil. Cílem je udělat fotografie, které podtrhnou jejich osobnost, zachytit na fotografii je a jejich emoce. A získat z fotografovaného upřímný výraz není vůbec tak snadné, jak se může zdát. Ti z vás, kteří portrét fotografují častěji, vědí, o čem mluvím. Peter se s vámi podělí o postupy a dokonce i konkrétní fráze, které u fotografování používá on.<brKniha Portrét – Headshot je manuál pro každého portrétního fotografa, který to s focením myslí vážně.

Chcete si přečíst knihu?Portrét – Headshot: Odhalená tajemství portrétní fotografie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Hurley. Číst Portrét – Headshot: Odhalená tajemství portrétní fotografie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY