Biologie pro gymnázia

Biologie pro gymnázia - Jan Jelínek, | Dcparkrx.org

...storické pasáže dokumentující vývoj medicínského i biologického poznání aj ... Kniha: Biologie člověka pro gymnázia | Knihy.ABZ.cz ... . perličky, rozšiřující výklad v petitu, přehled klíčových pojmů usnadňujících ... Inzerát Biologie pro gymnázia v okrese Hradec Králové, cena zadarmo, od Jiří Sehnálek na Sbazar.cz. Popis: Osmé vydání. R.2006. Celkem zachovalá. Ucelenou řadu učebnic biologie pro gymnázia tvoří soubor šesti publikací nazvaných podle tematických... 113,- Kč Odmaturuj z biologie - kompletní přehled středoškolského učiva bi ... biologieprogymnazia.cz - ÚVOD ... ... 113,- Kč Odmaturuj z biologie - kompletní přehled středoškolského učiva biologie - maturita z biologie Title: Biologie pro gymnázia - Vladimír Zicháček epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 2:11:06 AM Probíhají v červnu, kdy se třída odebere na 4 dny do „divočiny" mimo školu, a jsou završením studia biologie na gymnáziu. Expedice Každý rok, na konci června, vyrážíme s cca 35 studenty na pět dnů poznávat nějaký kout naší vlasti. Biologie člověka pro gymnázia . 4. přepracované vydání. Ucelenou řadu učebnic biologie tvoří soubor šesti publikací nazvaných podle tematických okruhů učiva daného platnými osnovami pro gymnázia. Učebnice mají schvalovací doložky MŠMT ČR....

INFORMACE

AUTOR
Jan Jelínek,
DIMENZE
3,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Biologie pro gymnázia.pdf

POPIS

Jedenácté souhrnné vydání středoškolské učebnice zahrnující kapitoly: „Biologie prokaryot, nižších a vyšších rostlin,hub“, „Biologie živočichů“, „Biologie člověka“, „Úvod do obecné genetiky“, „Vybrané kapitoly z obecné biologie“, „Praktická část“; navazuje na desáté vydání této oblíbené učebnice.Učebnice prošla recenzním řízením MŠMT a obdržela schvalovací doložku jako doporučená středoškolská pomůcka. Od desátého vydání se odlišuje drobnými recenzními úpravami v textu, které odpovídají současnému stavu vědeckého poznání, stránkování textu se shodují.

Chcete si přečíst knihu?Biologie pro gymnázia ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Jelínek,. Číst Biologie pro gymnázia Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY