Poutník časem chaosu

Poutník časem chaosu - Václav Cílek | Dcparkrx.org

...ané přede mnou, čím vším se autor zabývá - ale přesto je jaksi komplexnější, než ostatní knihy ... Kniha Poutník časem chaosu - Václav Cílek | Dobré Knihy.cz ... . V postatě jsem v téhle knížce nenarazil na pasáž, která by mě ... Kniha: Poutník časem chaosu - Václav Cílek. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Poutník časem chaosu. Kdo napsal knihu Poutník časem chaosu? Autorem je Václav Cílek. Hodnocení ... Poutník časem chaosu - Václav Cílek | Kniha na Alza.cz ... . ... Poutník časem chaosu. Kdo napsal knihu Poutník časem chaosu? Autorem je Václav Cílek. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Cílkova sebeoslavná summa Václav Cílek: Poutník časem chaosu.Zeď, Praha, 2017, 360 s. Geolog a esejista Václav Cílek (nar. 1955) je těžko přehlédnutelná postava českého mediálního světa. Jeho články a rozhovory můžeme najít v rozsáhlém spektru tiskovin, které jsou jinak od sebe co do politické orientace i míry odbornosti značně vzdálené. Všechny informace o produktu Kniha Poutník časem chaosu - Václav Cílek, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Poutník časem chaosu - Václav Cílek. Poutník časem chaosu Stojíme na prahu velké proměny. Neklid zažíváme všude kolem sebe. Co nám ta proměna přinese a ...

INFORMACE

AUTOR
Václav Cílek
DIMENZE
5,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Poutník časem chaosu.pdf

POPIS

Stojíme na prahu velké proměny. Neklid zažíváme všude kolem sebe. Co nám ta proměna přinese a kdy přijde, se můžeme jen domnívat. Je dobré si ale uvědomit, že podobné předěly zažívali lidé tisíce let před námi. Ne vždycky musí znamenat katastrofu. Toto přesvědčení Václava Cílka vystupuje z této knížky jako poselství. Tahle knížka je jedním velkým putováním. Putováním časem, dějinami, světem… Známý geolog a esejista nás provede krajinami svého srdce, krajinami z kamene i myšlenek. Navštívíme jeskyně i dávné civilizace, skalní města i indiány, krásy Čech i Jeruzalém... Podíváme se, kam se ubírá moderní společnost i jaký vliv na ni mají nové technologie. Zamyslíme se, kam se za poslední léta posunula společnost česká. Ale také kde a v čem dnes můžeme hledat krásno a klid. A jak to všechno může souviset. Souvislosti jsou často nečekané a netušené. V otevřeném rozhovoru s novinářem Janem Dražanem vypráví Václav Cílek poutavě, moudře, s nadhledem i humorem o věcech, kterými se léta zabývá. Stejně tak o svém životě. Vzpomíná, jak chodil do černošské školy nebo jak v dolech málem odpálil spolužáka. Ohlíží se za jednou dlouhou kapitolou svého života, protože – jak sám říká – chce se dívat hlavně dopředu.

Chcete si přečíst knihu?Poutník časem chaosu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Cílek. Číst Poutník časem chaosu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY