40 manažerských mýtů, které škodí vašemu byznysu: a jak se jim vyhnout

40 manažerských mýtů, které škodí vašemu byznysu: a jak se jim vyhnout - Jan Urban | Dcparkrx.org

...40 manažerských mýtů, které škodí vašemu byznysu a jak se jim vyhnout v internetovém knihkupectví Megaknihy ... 40 manažerských mýtů, které škodí vašemu byznysu: a jak se ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků 40 manažerských mýtů, které škodí vašemu byznysu a jak se jim vyhnout - Urban Jan - Měl by dobrý manažer zacházet se všemi podřízenými kolegy stejně? Je pro firmu dobré, když mezi sebou zaměstnanci soutěží? Měly by se organizace řídit zásadami „nejl 40 manažerských mýtů, které škodí vašemu byznysu: a jak se jim vyhnout Jan Urban pdf Adolf Born Boříkovy lapálie Akordy pro piano a keyboard - příručka kniha Kniha je hlavně o tom, jak se jim vyhnout. Uvádí 40 tvrzení, které některé podniky používají nebo se podle nich řídí, které ale stojí na špatn ... 40 manažerských mýtů, které škodí vašemu byznysu a jak se ... ... . Uvádí 40 tvrzení, které některé podniky používají nebo se podle nich řídí, které ale stojí na špatných základech nebo je to dlouhou dobu tradovaný mýtus. Knížka se mi velmi líbila, prakticky ale obsahuje seznam základních pravidel, bez kterých to v managementu nejde. Knihy o managementu, řízení a personalistice přehledně na jednom místě. Široká nabídka. Pravidelné akce a slevy. Hodnocení a recenze od ostatních uživatelů. Nakupujte Knihy o managementu, řízení a personalistice online. 40 manažerských mýtů, které škodí vašemu byznysu: a jak se jim vyhnout Jan Urban pdf Adolf Born Boříkovy lapálie Akordy pro piano a keyboard - příručka kniha 10 nejdražších manažerských chyb 40 manažerských mýtů, které škodí vašemu byznysu a jak se jim vyhnout od 80 Kč. Byznys je o lidech Ekonomie bez mýtů a iluz í co ... 40 manažerských mýtů, které škodí vašemu byznysu a jak se jim vyhnout 40 největších mýtů o budování kariéry headhunter prozrazuje, na... 4týdenní výchovný program pro psy den po dni, krok za krokem 40 manažerských mýtů, které škodí vašemu byznysu - a jak se jim vyhnout. Jan Urban. Grada Publishing. Měl by dobrý manažer zacházet se všemi podřízenými kolegy stejně?...

INFORMACE

AUTOR
Jan Urban
DIMENZE
9,78 MB
NÁZEV SOUBORU
40 manažerských mýtů, které škodí vašemu byznysu: a jak se jim vyhnout.pdf

POPIS

Měl by dobrý manažer zacházet se všemi podřízenými kolegy stejně? Je pro firmu dobré, když mezi sebou zaměstnanci soutěží? Měly by se organizace řídit zásadami „nejlepší praxe“? Povede zvýšení mezd k vyšší motivaci pracovníků? Podporuje „teambuilding“ týmovou práci? Většina začínajících, ale i zkušenějších manažerů odpoví intuitivně ano. Nepotěšíme vás, není to pravda! Jde o typické slepé uličky řízení, na které by se měla pověsit cedulka: Tudy cesta nevede! Zkušený poradce a autor řady knih vám odkryje čtyřicet nejčastějších mýtů, kterým manažeři a organizace podléhají, a ukáže vám, jak se věci opravdu mají a jak postupovat při vedení lidí a firem správně. Čtivá a praktická knížka je určena jak začínajícím, tak i zkušenějším manažerům, vedoucím týmů a studentům managementu.

Chcete si přečíst knihu?40 manažerských mýtů, které škodí vašemu byznysu: a jak se jim vyhnout ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Urban. Číst 40 manažerských mýtů, které škodí vašemu byznysu: a jak se jim vyhnout Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY