Léto plné neskutečných věcí

Léto plné neskutečných věcí - Rowan Coleman | Dcparkrx.org

...a názory. Všechny recenze a ostatní příspěvky uveřejněné zde na blogu jsou mou tvorbou, proto je, prosím, bez mého souhlasu nekopírujte ... Léto plné neskutečných věcí - KnihyLevneOnline.cz ... . Léto plné neskutečných věcí 99,-Skladem > 20 ks. Koupit. Léto plné neskutečných věcí Před třiceti lety se Lunině matce stala děsivá věc. Natolik děsivá, že si ji nechala celý život pro sebe. Pravda vyšla najevo až nyní, po její smrti. Odhalení matčina tajemství Lunu i její sestru silně zasáhne - a když ... lÉto plnÉ neskuteČnÝch vĚcÍ O krok ustoupí, ruce položen ... Zápisky jedné knihovnice : Léto plné neskutečných věcí ... . Odhalení matčina tajemství Lunu i její sestru silně zasáhne - a když ... lÉto plnÉ neskuteČnÝch vĚcÍ O krok ustoupí, ruce položené na mých ramenou, zatímco si pohledem svých oříškově hnědých očí prohlíží moji tvář. „Ale ano, poznávám ji v ... Kniha Léto plné neskutečných věcí(Coleman Rowan) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00)...

INFORMACE

AUTOR
Rowan Coleman
DIMENZE
10,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Léto plné neskutečných věcí.pdf

POPIS

Před třiceti lety se Lunině matce stala děsivá věc. Natolik děsivá, že si ji nechala celý život pro sebe. Pravda vyšla najevo až nyní, po její smrti. Odhalení matčina tajemství Lunu i její sestru silně zasáhne – a když zjistí, že se jim naskytla možnost vrátit se v čase do matčina rodného města a dát věci do pořádku, rozhodnou se to udělat. V New Yorku roku 1977 zpočátku nacházejí více otázek než odpovědí. Pak se ale Luně přihodí cosi neskutečného, téměř magického – potká svou matku jako mladou dívku. Zprvu si připadá jako blázen, ale pak pochopí, jaká šance se jí tím naskýtá. Když může cestovat v čase, může také změnit běh událostí. Může to udělat, nepochybně. Ale měla by? Jestliže se totiž odhodlá k činu – jakémukoli – a změní matčin život, nebude nakonec muset obětovat sama sebe?

Chcete si přečíst knihu?Léto plné neskutečných věcí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rowan Coleman. Číst Léto plné neskutečných věcí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY