Stříbrná kniha snů - Box 1-3

Stříbrná kniha snů - Box 1-3 - Kerstin Gierová | Dcparkrx.org

...vázaná, 1104 stran, česky Rozměry: 14 × 21,2 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Stříbrné knihy snů - Box 1-3 - Kerstin Gierová | Prodej knih ... . vydání) Kniha Stříbrné knihy snů - Box 1-3 ... Stříbrná kniha snů! Na knihu jsem narazila vlastně jen náhodou v knihovně, když jsem zrovna neměla co číst. Všechny tři díly jsem doslova ,,zhltla" během asi dvou dní a okamžitě jsem je doporučila všem čtenářům v okolí. Už jsem je přečetla tolikrát, že bych mohla ... Hledáte Stříbrné knihy snů - Box 1-3 od Kerstin Gierová? Dnes ob ... Stříbrné knihy snů - Box 1-3 - Kerstin Gierová | Prodej knih ... ... Hledáte Stříbrné knihy snů - Box 1-3 od Kerstin Gierová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Stříbrná kniha snů 1-3 BOX 790,-642,-Není dostupné Stříbrná kniha snů 1-3 BOX Tajuplné dveře s klikou ve tvaru ještěrky, mluvící sochy a zdivočelá chůva se sekerou… sny Liv Silberové jsou poslední dobou docela ...

INFORMACE

AUTOR
Kerstin Gierová
DIMENZE
11,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Stříbrná kniha snů - Box 1-3.pdf

POPIS

Tajuplné dveře s klikou ve tvaru ještěrky, mluvící sochy a zdivočelá chůva se sekerou… sny Liv Silberové jsou poslední dobou docela strašidelné. Obzvlášť jeden ji neustále pronásleduje. V tomhle snu je v noci na hřbitově a pozoruje čtyři kluky během jakéhosi podivného magického rituálu. Ti kluci jsou jí ale povědomí a není to náhoda, skutečně existují, chodí totiž s Liv do školy a vlastně jsou docela fajn. A někteří teda obzvlášť ;)Všechny tři Stříbrné knihy v jednom boxu!

Chcete si přečíst knihu?Stříbrná kniha snů - Box 1-3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kerstin Gierová. Číst Stříbrná kniha snů - Box 1-3 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY