Devět dní

Devět dní - Zuzana Strachotová | Dcparkrx.org

...pším knihám mého života. Z na první pohled obyčejného fantasy se vyklubala kniha, která překračuje hranice, dostává se do vašeho vědomí, podvědomí a srdce a vy sami moc dobře víte, že už tam navždy zůstane ... Devět dní : Fantasy a sci-fi : Nejlepší audioknihy ... ... . Strach z otce Felebiuse jsem měla i já, a proto se Povstalcům vůbec nedivím, že šli proti němu i Citadele :)) Devět dní je opravdu promyšlená a důkladně připravená kniha a mohu ji doporučit nejenom milovníkům postapokalyptických románů :)) Knihu si můžete koupit zde! Devět dní je knihou , kterou by si měl přečíst opravdu každý čtenář a každý fanoušek postapokalyptických příběhů. Nejsou zde žádná hluchá místa a je zde spousta akce. Autorce se podařilo vytvořit svět , který má perfektně promyšlený a to do sebe menších detailů. Devět dní je skvělá dobrodružná kniha, kniha s postapoka ... Devět dní : Fantasy a sci-fi : Nejlepší audioknihy ... ... . Nejsou zde žádná hluchá místa a je zde spousta akce. Autorce se podařilo vytvořit svět , který má perfektně promyšlený a to do sebe menších detailů. Devět dní je skvělá dobrodružná kniha, kniha s postapokaliptyckou zápletkou, kde se bojuje téměř na každé stránce. Bojujeme proti sobě navzájem, bojujeme sami se sebou a bojujeme za skutečný život. Zuzce Strachotové se povedlo napsat knihu, která svého čtenáře uhrane a vtáhne do děje hned prvními stránkami. Platí dalších devět dní. 1 minuta čtení Autor Jaroslav Mašek Foto Unsplash Český byznys. Koronavirus. 15. března 2020. Vláda v neděli v noci rozhodla o celostátní karanténě. Andrej Babiš si mediálně nenechal ujít, aby ji s předstihem naznačil už v neděli po poledni. Podle aktuálních informací se zakazuje pohyb osob ......

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Strachotová
DIMENZE
11,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Devět dní.pdf

POPIS

Věřit a nepochybovat. Lee Parker věří, Sera Trantorová věří – pouze každý něčemu jinému. Vleklé války nejen že měly fatální dopad na tvář přírody, ale rozdělily lidstvo na dva nesmiřitelné tábory. Parker, nejlepší voják z elitní jednotky Jestřábů a a vykonavatel kněžské vůle, má jasný úkol: přivést do Citadely Povstalkyni Seru živou. Brzy však oba shledají, že uprostřed nezmapované divočiny budou muset čelit novému nebezpečí – záhadnému atmosférickému jevu známému jako Růžová bouře.

Chcete si přečíst knihu?Devět dní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Strachotová. Číst Devět dní Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY