Velká bludiště: Najdi a spočítej

Velká bludiště: Najdi a spočítej - Agnese Baruzziová | Dcparkrx.org

...9 Kč Naše cena. 285 Kč Nakladatelství ... Velká bludiště - Najdi a spočítej by Great Content s.r.o ... ... ... V této velkoformátové „pátrací" knížce mají děti příležitost vyzkoušet si, jak jsou všímavé a jak dokážou počítat. Půvabné celostránkové ilustrace Agnese Baruzziové zobrazují nejrůznější typy bludišť zaplněné nejrůznějšími živočichy. Úkolem dětských průzkumníků je zvířátka vyhledat, spočítat a zapsat jejich počty do „formuláře" na ... Title: Velká bludiště - Najdi a spo ... Velká bludiště - Najdi a spočítej ... ... Title: Velká bludiště - Najdi a spočítej - Agnese Baruzzi epub fb2 PDF Created Date: 1/21/2018 10:51:54 PM Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. Přihlášení Registrovat. Uživatelské jméno / E-mail Heslo: Název: Velká bludiště - Najdi a spočítej. Autor: Agnese Baruzziová. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Pracovní sešity, kreativita -předškoláci; Děti do 10 let › Pracovní sešity, kreativita; ISBN: 978-80-7529-408-1. EAN: 9788075294081. Objednací kód: NA306326 Slovart Velká bludiště - Najdi a spočítej - Baruzzi, Agnese . V této velkoformátové „pátrací" knížce mají děti příležitost vyzkoušet si, jak jsou všímavé a jak dokážou počítat....

INFORMACE

AUTOR
Agnese Baruzziová
DIMENZE
10,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká bludiště: Najdi a spočítej.pdf

POPIS

V této velkoformátové „pátrací“ knížce mají děti příležitost vyzkoušet si, jak jsou všímavé a jak dokážou počítat. Půvabné celostránkové ilustrace Agnese Baruzziové zobrazují nejrůznější typy bludišť zaplněné nejrůznějšími živočichy. Úkolem dětských průzkumníků je zvířátka vyhledat, spočítat a zapsat jejich počty do „formuláře“ na okraji stránky. Kolik živočichů dokážou na každé stránce najít a poznat? Na konci knihy najdou dětští pátrači řešení, která jim pomohou zjistit, jak dobře si při hledání vedli. Tato zábavná a trochu naučná knížka nabízí dětem hodiny povyražení i poučení.

Chcete si přečíst knihu?Velká bludiště: Najdi a spočítej ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agnese Baruzziová. Číst Velká bludiště: Najdi a spočítej Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY