Proč muži lžou a ženy pláčou

Proč muži lžou a ženy pláčou - Allan Pease, | Dcparkrx.org

...rací doba, bližší informace naleznete zde ... Víte proč muži lžou a ženy pláčou? | Femina.cz ... . ... Proč muži lžou a ženy pláčou? Share on Facebook; Share on Twitter; Share on Google+; Nahoru. Paulie Příspěvků 1584 Registrován úte 16. úno 2016 7:21:17. Nový příspěvek od Paulie » pát 12. led 2018 15:04:15 . Občas se může stát že muži lžou , ale ženy pláčou to je pravda. Název: Proč muži lžou a ženy pláčou. Originální název: Why Men Lie and Women Cry. Autor: Allan a Barbara Peasovi. Překladate ... Proč muži lžou a ženy pláčou - Knihkupectví Luxor ... . Autor: Allan a Barbara Peasovi. Překladatel: Marta Rottová. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Partnerské vztahy, rodina; ISBN: 978-80-249-1958-4. EAN: 9788024919584. Objednací kód:- Název: Proč muži lžou a ženy pláčou Autor: Allan a Barbara Peasovi Žánr: populárně-naučná Nakladatelství: Pragma Počet stránek: 360 Cena na knihy.cz: 225 Kč Kniha Proč muži lžou a ženy pláčou je ten typ čtiva, kterým každoročně potěším (nebo v to aspoň doufám) několik kamarádů a rodinných příslušníků. Vztahy, láska, hádky a rozchody, to jsou věčná ... Proč muži lžou a ženy pláčou ... V knize Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách jsme se důkladně zabývali otázkou naprogramování mužského mozku na jeden určitý úkol. Mnohé ženy nemohou pochopit, proč muži dokážou dělat vždy jen jednu věc. Ženy zvládnou číst, poslouchat a mluvit zároveň. Proč muži lžou? Proč si myslí, že musí mít vždy pravdu, a vyhýbají se závazkům? A proč ženy prosazují svou pláčem a do úmoru probírají jedno a totéž téma? Rozdíly mezi muži a ženami, nedorozumění a konflikty jsou i v jednadvacátém století součástí života stejně, jako tomu bylo v době, kdy se Adam poprvé ... Hledáte Proč muži lžou a ženy pláčou od Allan a Barbara Peasovi? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Inzerát Proč muži lžou a ženy pláčou v okrese Hlavní město Praha, cena dohodou, od martina na Sbazar.cz. PROČ muži lžou a ženy...

INFORMACE

AUTOR
Allan Pease,
DIMENZE
12,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč muži lžou a ženy pláčou.pdf

POPIS

Proč muži lžou? Proč si myslí, že musí mít vždy pravdu, a vyhýbají se závazkům? A proč ženy prosazují svou pláčem a do úmoru probírají jedno a totéž téma? Rozdíly mezi muži a ženami, nedorozumění a konflikty jsou i v jednadvacátém století součástí života stejně, jako tomu bylo v době, kdy se Adam poprvé pohádal s Evou. Publikace světoznámých autorů nabízí srozumitelný, humorný a někdy i lehce šokující pohled na největší záhady týkající se obou pohlaví.

Chcete si přečíst knihu?Proč muži lžou a ženy pláčou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Allan Pease,. Číst Proč muži lžou a ženy pláčou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY