Dorotka a čaroděj v zemi Oz: Pokračování příhod Dorotky a Čaroděje

Dorotka a čaroděj v zemi Oz: Pokračování příhod Dorotky a Čaroděje - Lyman Frank Baum | Dcparkrx.org

...děje z předchozího dílu Čaroděj ze země Oz ... Dorotka a Čaroděj v zemi Oz - Catalog of Frantisek Bartos ... ... . D Dorotka a Čaroděj v zemi Oz Autor Lyman Frank Baum. Mnozí mladí čtenáři znají příhody Dorotky, kterou tornádo odnese z Kansasu do daleké Východní země, kde žijí Mlaskalové, kteří jí vyprávějí o zemi Oz a jejím mocném čaroději. Alexova dobrodružství v zemi čísel: Výprava do úžasného světa matematiky Alex Bellos pdf Alfons Mucha 2014 - nástěnný kalendář: 16 měsíců - poznámkový kalendář Analytická filosofie - úvod Jiří Fiala pdf ulozto Kniha Dorotka a čaroděj v zemi Oz vypráví pokračování příhod Dorotky a čaroděje z předchozího dílu Čaroděj ze země Oz. Děj začíná zemětřesením v Kalifornii, kd ... Dorotka a čaroděj v zemi Oz (Lyman Frank Baum) | Detail ... ... . Děj začíná zemětřesením v Kalifornii, kde se Dorotka po návratu z Austrálie zastavila na krátké návštěvě u příbuzných. Když dojde k otřesu země, Dorotka právě jede v kočárku taženém ... Mnozí mladí čtenáři znají příhody Dorotky, kterou tornádo odnese z Kansasu do daleké Východní země, kde žijí Mlaskalové, kteří jí vyprávějí o zemi Oz a jejím mocném čaroději. Vážení čtenáři, ... Dorotka a čaroděj v zemi Oz. Kniha: Dorotka a čaroděj v zemi Oz (Lyman Frank Baum). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Mnozí mladí čtenáři znají příhody Dorotky, kterou tornádo odnese z Kansasu do daleké Východní země, kde žijí Mlaskalové, kteří jí vyprávějí o zemi Oz a jejím mocném čaroději. Kniha Dorotka a čaroděj v zemi Oz vypráví pokračování příhod Dorotky a čaroděje z předchozího dílu Čaroděj ze země Oz. Děj začíná zemětřesením v Kalifornii, kde se Dorotka ... Dorotka a čaroděj v zemi Oz. Kdo napsal knihu Dorotka a čaroděj v zemi Oz? Autorem je Lyman Frank Baum. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Kniha Dorotka a Čaroděj v zemi Oz přináší pokračování příhod Dorotky a Čaroděje z předchozího dílu. Děj začíná zemětřesením v Kalifornii, kde se Dorotka po návratu z Austrálie zastavila na krátké návštěvě u příbuzných. Když do...

INFORMACE

AUTOR
Lyman Frank Baum
DIMENZE
7,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Dorotka a čaroděj v zemi Oz: Pokračování příhod Dorotky a Čaroděje.pdf

POPIS

Mnozí mladí čtenáři znají příhody Dorotky, kterou tornádo odnese z Kansasu do daleké Východní země, kde žijí Mlaskalové, kteří jí vyprávějí o zemi Oz a jejím mocném čaroději. Kniha Dorotka a čaroděj v zemi Oz vypráví pokračování příhod Dorotky a čaroděje z předchozího dílu Čaroděj ze země Oz. Děj začíná zemětřesením v Kalifornii, kde se Dorotka po návratu z Austrálie zastavila na krátké návštěvě u příbuzných. Když dojde k otřesu země, Dorotka právě jede v kočárku taženém koněm a řízeném jejích bratrancem Zebem. Země pukne a všichni se propadnou do země Mangusů a Dorotka zažívá nová dobrodružství se starými i novými přáteli. Z angličtiny přeložila Monika Vosková, Ilustrace Eva Sýkorová-Pekárková. Lyman Frank Baum (1856–1919) byl americký prozaik,dramatik a novinář. Nejvíce se proslavil sérií příběhů o čarodějné zemi Oz. V roce 1910 se přestěhoval do Hollywoodu a stal se jedním z prvních obyvatel pozdějšího filmového města. V domě zvaném „Ozcot“ na adrese 1749 N. Cherokee Avenue vzniklo mnoho dílů ze série o čaroději ze země Oz.

Chcete si přečíst knihu?Dorotka a čaroděj v zemi Oz: Pokračování příhod Dorotky a Čaroděje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lyman Frank Baum. Číst Dorotka a čaroděj v zemi Oz: Pokračování příhod Dorotky a Čaroděje Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY