Numismatika – peníze v českých zemích

Numismatika – peníze v českých zemích - Jiří Nolč | Dcparkrx.org

...káty, tolary, zlatky a samozřejmě ani na koruny v jejich nejrozmanitějších podobách ... Numismatika - Wikipedie ... . Muzeum v knize obsahuje desítky dobových fotografií a kreseb. V kapsách navíc najdete repliky středověkých mincí a kopie nejpozoruhodnějších bankovek a stát.. ... Numismatika - peníze v českých zemích Autor: Nolč, Jiří Nakladatel: Computer Press EAN: 9788025121054 ISBN: 978-80-251-2105-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 64 stran, česky Rozměry: 24,8 × 31 cm Rok vydání: 2009 (1. vydání) Kupte knihu Numismatika peníze v českých zemích (Jiří Nolč) s 24 % slev ... Numismatika - Wikipedie ... . vydání) Kupte knihu Numismatika peníze v českých zemích (Jiří Nolč) s 24 % slevou za 1118 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů. Ponořme se do dějin naší země a společně prozkoumejme, ve které době se užívaly jaké peníze a co zajímavého s nimi souviselo. Tato publikace nás povede chronologicky od doby, kdy ještě fungoval směnný obchod, nezapomene na keltské denáry, brakteáty, groše, dukáty, tolary, zlatky a samozřejmě ani na koruny v jejich nejrozmanitějších podobách. Kupte knihu Numismatika - peníze v českých zemích od Jiří Nolč na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Hledáte Numismatika - peníze v českých zemích od Jiří Nolč? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Numismatika - peníze v českých zemích - Jiří Nolč Knihkupectví > Naučná literatura > Ekonomie, obchod, finance > Peníze > Česko > Numismatika - peníze v českých zemích Nakupujte Numismatik...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Nolč
DIMENZE
7,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Numismatika – peníze v českých zemích.pdf

POPIS

Ponořme se do dějin naší země a společně prozkoumejme, ve které době se užívaly jaké peníze a co zajímavého s nimi souviselo. Tato publikace nás povede chronologicky od doby, kdy ještě fungoval směnný obchod, nezapomene na keltské denáry, brakteáty, groše, dukáty, tolary, zlatky a samozřejmě ani na koruny v jejich nejrozmanitějších podobách. Muzeum v knize obsahuje desítky dobových fotografií a kreseb. V kapsách navíc najdete repliky středověkých mincí a kopie nejpozoruhodnějších bankovek a státovek.

Chcete si přečíst knihu?Numismatika – peníze v českých zemích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Nolč. Číst Numismatika – peníze v českých zemích Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY