Každý něco tají

Každý něco tají - Andrea Sedláčková | Dcparkrx.org

... je příběh z prostředí filmových herců a jejich všedních i svátečních dní ... Každý něco tají - Velký knižní čtvrtek ... .. Andrea Sedláčková znovu dokazuje, že se stejným citem a bravurou, s jakou točí filmy, je schopna napsat příběh, od něhož se nebudete moci odtrhnout. Známá filmová režisérka (mj. Musím tě svést, Fair Play) vstupuje podruhé na pole literatury. Po úspěšném „románu ze svého života" Moje pařížská revoluce nyní přichází s „románem ze společnosti" Každý něco tají.Příběh z prostředí filmových herců a jejich všedních i svátečních dní na ... Každý něco tají - Andrea Sedláčková | Elektronická kniha ... ... .Příběh z prostředí filmových herců a jejich všedních i svátečních dní nabízí nejen poutavé a napínavé čtení, ale klade také ... Známá filmová režisérka (mj. Musím tě svést, Fair Play) vstupuje podruhé na pole literatury.Po úspěšném „románu ze svého života" Moje pařížská revoluce (2014) nyní přichází s „románem ze společnosti" Každý něco tají.Příběh z prostředí filmových herců a jejich všedních i svátečních dní nabízí nejen poutavé a napínavé čtení, ale klade ... Známá filmová režisérka (mj. Musím tě svést, Fair Play) vstupuje podruhé na pole literatury. Po úspěšném „románu ze svého života" Moje pařížská revoluce (2014) nyní přichází s „románem ze společnosti" Každý něco tají. Příběh z prostředí filmových herců a jejich všedních i svátečních dní nabízí n Po úspěšném „románu ze svého života" Moje pařížská revoluce (2014) nyní přichází s „románem ze společnosti" Každý něco tají . Příběh z prostředí filmových herců a jejich všedních i svátečních dní nabízí nejen poutavé a napínavé čtení, ale klade také otázky, v jaké společnosti žijeme a jaké ... Známá filmová režisérka (mj. Musím tě svést, Fair Play) vstupuje podruhé na pole literatury.Po úspěšném „románu ze svého života" Moje pařížská revoluce (2014) nyní přichází s „románem ze společnosti" Každý něco tají.Příběh z prostředí filmových herců a jejich všedních i svátečních dní nabízí nejen poutavé a napínavé čtení, ale klade ... Každý něco tají. Známá filmová režisérka (mj. Musím tě svést, Fair Play) vstupuje podruhé na pole literatury. Po úspěšném „románu ze svého života" Moje pařížská revoluce (2014) nyní přichází s „románem ze společnosti" Každý něco tají. Každý něco tají .....nevěru, zradu, lásku.... každý má svoji třináctou komnatu, kterou se nepochlubíme ani rodičům ani dětem , kamarádům ani partnerům. Andrea Sedláčková ve své útlé novele nás nechává nahlédnout hned do několika tajemství. Tajemství, které zpřetrhalo, již tak křehké vztahy v jedné rodině. Po úspěšném „románu ze svého života" Moje pařížská revoluce (2014) nyní přicház...

INFORMACE

AUTOR
Andrea Sedláčková
DIMENZE
3,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Každý něco tají.pdf

POPIS

Známá filmová režisérka (mj. Musím tě svést, Fair Play) vstupuje podruhé na pole literatury. Po úspěšném „románu ze svého života“ Moje pařížská revoluce (2014) nyní přichází s „románem ze společnosti“ Každý něco tají. Příběh z prostředí filmových herců a jejich všedních i svátečních dní nabízí nejen poutavé a napínavé čtení, ale klade také otázky, v jaké společnosti žijeme a jaké etické mantinely jsme schopni svému jednání klást. Čtenář bude vtažen do děje, kde se dobrá vůle náhle obrátí v pomluvu, kde ochota pro někoho něco udělat může být lehce zneužita. Známá herečka Lucie musí sehrát svůj osobní zápas nejen s bulvárem, jehož se stane obětí, ale i s nedůvěrou svého okolí a nakonec hlavně sama se sebou. Andrea Sedláčková znovu dokazuje, že se stejným citem a bravurou, s jakou točí filmy, je schopna napsat příběh, od něhož se nebudete moci odtrhnout.

Chcete si přečíst knihu?Každý něco tají ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrea Sedláčková. Číst Každý něco tají Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY