Srovnávání, zabiják vašeho sebevědomí: aneb Jak se srovnat sám se sebou

Srovnávání, zabiják vašeho sebevědomí: aneb Jak se srovnat sám se sebou - Katarína Szabados Filasová | Dcparkrx.org

...dný tvar, ale přesto je stále s vámi ... Jak prijmout sam sebe levně | Blesk zboží ... . Srovnávání, zabiják vašeho sebevědomí: aneb Jak se srovnat sám se sebou. Katarína Szabados Filasová. ISBN: 9788024757957. Jazyk: čeština Grada Srovnávání, zabiják vašeho sebevědomí aneb Jak se srovnat sám se sebou . Až po přečtení této knihy možná zjistíte, že váš život měl dosud ve svých rukou tajemný tvor jménem Srovnávání se. Nemá tvář, dokonce ani žádný tva ... Srovnávání, zabiják vašeho sebevědomí, aneb, Jak se ... ... . Nemá tvář, dokonce ani žádný tvar, ale přesto je stále s vámi.Sedí ve vašem podvědomí a neustále našeptává. Srovnávání, zabiják vašeho sebevědomí Podnázov aneb Jak se srovnat sám se sebou EAN/ISBN 9788024757957 Forma Neviazaná, bez prebalu, lesklá Poznámka 1. vydanie Autor Katarína Szabados Filasová Druh tovaru Kniha Rok vydania 2017/10 Edícia Psychologie pro každého Rozsah 136 Rozmer 144×207 mm Hmotnosť 0,18 Stav Skladom u ... Srovnávání, zabiják vašeho sebevědomí aneb Jak se srovnat sám se sebou - Szabados Filasová Katarína + Dárek: Kalendářík Megaknihy 2020 skladem Hledáte Srovnávání, zabiják vašeho sebevědomí aneb Jak se srovnat sám se sebou od Filasová Katarína Szabados? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Srovnávání je téma, o němž se mluví stále častěji. Pro řadu teenagerů je kvůli sociálním sítím srovnávání sebe s ostatními často tím, o čem přemýšlí nejčastěji. Srovnávací úzkost byla v Americe dokonce zařazena mezi psychiatrické diagnózy. Grada Srovnávání, zabiják vašeho sebevědomí aneb Jak se srovnat sám se sebou Ostatní knihy Až po přečtení této knihy možná zjistíte, že váš život měl dosud ve svých rukou tajemný tvor jménem Srovnávání se. Nemá tvář, dokonce ani žádný tvar, ale přesto je stále s vámi. Srovnávání, zabiják vašeho sebevědomí aneb Jak se srovnat sám se sebou - Filasová Szabados Katarína - Až po přečtení této knihy možná zjistíte, že váš život měl dosud ve svých rukou tajemný tvor jménem Srovnávání se. Nemá tvář, dokonce ani žádný tvar Srovnávání, zabiják vašeho sebevědomí. Kdo napsal knihu Srovnávání, zabiják vašeho sebevědomí? Autorem je Katarína Szabados Filasová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Srovnávání, zabiják vašeho sebevědomí aneb Jak se srovnat sám se sebou Okres Kladno na prahu novéh...

INFORMACE

AUTOR
Katarína Szabados Filasová
DIMENZE
4,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Srovnávání, zabiják vašeho sebevědomí: aneb Jak se srovnat sám se sebou.pdf

POPIS

Až po přečtení této knihy možná zjistíte, že váš život měl dosud ve svých rukou tajemný tvor jménem Srovnávání se. Nemá tvář, dokonce ani žádný tvar, ale přesto je stále s vámi. Sedí ve vašem podvědomí a neustále našeptává.Přemýšleli jste někdy, jaké oblasti vašeho života ovlivňuje srovnávání? Že vás možná připravuje o svobodu jednat podle sebe, svých pocitů, potřeb, tužeb a přání? Bere vám motivaci pouštět se do věcí, které byste si chtěli vyzkoušet, ale „báli jste se zeptat“? Jen proto, že váš život neběží podle milionu různých představ, norem, očekávání, Facebooku a kdo ví, čeho všeho ještě, neznamená, že nemůže být skvělý. Nyní máte jedinečnou příležitost si uvědomit, co vše je důsledkem léty vštípeného srovnávání se. Psycholožka Katarina Szabados vám nastíní, jak tyto mechanismy odhalit, jak se nenechat v různých situacích svázat tlakem a očekáváními druhých lidí či svými vlastními představami a očekáváními. Změňte svůj pohled tak, abyste mohli jednat svobodně a podle svého vlastního uvážení. Je jen na vás, zda otevřete cestu, která vede z těchto omezení ven.

Chcete si přečíst knihu?Srovnávání, zabiják vašeho sebevědomí: aneb Jak se srovnat sám se sebou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Katarína Szabados Filasová. Číst Srovnávání, zabiják vašeho sebevědomí: aneb Jak se srovnat sám se sebou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY