Malá máma: Pravdivý komiks o mateřství

Malá máma: Pravdivý komiks o mateřství - Lenka Sadvarová | Dcparkrx.org

...eřství. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Videotipy - Malá máma - pravdivý komiks o mateřství, Lenka ... ... . Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Výborný komiks, který jsem celý znala z webu, ale i tak jsem si ho chtěla koupit a připomenout. ... MÁMA ČTE: Malá máma - pravdivý komix o mateřství Jste na mateřské a chtěly byste si rády přečíst nějakou knihu u které se odreagujete, jenže nemáte čas? Tak přesně pro Vás je tento komix! Čte se jedním dechem úplně sám a za chvilku máte hotovo. Fakt! Nedá se od něj odtrhnout a zabere se do něj i chlap - a dokonce ... Pravdivý komiks o mateřství. ... Vtipne komiks levně | Blesk zboží ... . Fakt! Nedá se od něj odtrhnout a zabere se do něj i chlap - a dokonce ... Pravdivý komiks o mateřství. SADVAROVÁ Lenka. Info: Euromedia Group - Ikar, 2017 (1.) - váz., 120 str. EAN: 9788024934488 ISBN: 978-80-249-3448-8. Hodnocení: 0 hodnocení Malá máma 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Rece...

INFORMACE

AUTOR
Lenka Sadvarová
DIMENZE
7,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Malá máma: Pravdivý komiks o mateřství.pdf

POPIS

Být rodičem není jen tak – o tom už Malá máma něco ví. Její syn Lojzíček je pro ni nekonečný zdroj inspirace, kterou přetváří do vtipných komiksů. Jak je možné, že se dítě během chvilky změní v Supermana, proč se mámy s kojencem balí na odpolední kafe k sousedce jako na několikaměsíční expedici a jak by mělo okolí dávkovat „dobře míněné“ rady - to vše a ještě mnohem víc najdete v této vtipné knize. Zn.: Testováno na dětech!

Chcete si přečíst knihu?Malá máma: Pravdivý komiks o mateřství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Sadvarová. Číst Malá máma: Pravdivý komiks o mateřství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY