Lední medvěd

Lední medvěd - Jindřich Mann | Dcparkrx.org

...uška a mají růžová ústa, která dodají medvídkovi originální smějící se výraz ... Více než 4 000 obrázků na téma Medvěd a Zvíře zdarma - Pixabay ... . Polární nebo polární medvěd je jediný, který je klasifikován ve většině zemí (USA, Norsko, Grónsko a Rusko) jako mořský savec. Výjimkou je Kanada, která v současné době řadí polského medvěda jako pozemského savce. Lední medvědi se nacházejí na vrcholu potravinového řetězce v Arktidě, kde se živí především pečetí. Lední medvěd (Karnevalové kostýmy) Hodnocení produktu: 0%. Chystáte se na pořádno ... Medvěd lední Ursus maritimus Polar bear - Mořští savci ... . Lední medvěd (Karnevalové kostýmy) Hodnocení produktu: 0%. Chystáte se na pořádnou párty a hledáte kostým ledního medvěda? Ať už na karneval, halloween nebo masopust - vyberte si v našem e-shopu. Doručujeme po celé České republice. ... Medvěd lední je vrcholový predátor arktického ekosystému, vysoce přizpůsobený k přežití na zamrzlém moři. Lední medvědi se živí především tuleni kroužkovanými a v menší míře tuleni vousatými. Právě zamrzlá plocha moře představuje základnu, z níž jsou medvědi schopni lovit tuleně. 2 Jako jedna z největších šelem nemá lední medvěd na souši žádného přirozeného nepřítele. Velké nebezpečí na ně ovšem číhá ve vodě v podobě mrožů. Ty na ně útočí ze spodu a dokáží jim kly rozpárat břicho. Dalším nebezpečí jim hrozí ze strany kosatek. Lední medvěd zabil v Norsku Brita, čtyři další zranil Zvíře napadlo skupinu Britů na souostroví Špicberky Autor teorie o ohrožení ledních medvědů je vyšetřován Vědec, který "objevil" tonoucí lední medvědy, byl suspendován Pokračovat reklama. Nejnovější zprávy do e-mailu reklama. reklama ... Napájení na 2 baterie A76 (jsou součástí balení). Velikost balení: 28×28×13 cm. Vhodné pro děti od 4 let. Nový přírůstek do party zvířátek FurReal je roztomilý lední medvídek. Dej mu nakrmit z lahvičky, pohlaď ho po hlavičce, na nosánku, nebo se s ním jen pomazli. Lední medvídek ti bude skvělým kamarádem. Lední Medvěd. 23 18 0. Lední Medvědi. 28 30 4. Medvěd Lední Medvěd. 27 16 15. Lední Medvěd Zoo. 23 24 2. Lední Medvěd Dravec Zoo. 42 40 7. Lední Medvěd Ledovec. 19 12 10. Lední Medvěd Aljaška. 19 21 2. Lední Medvěd Zoo. 30 28 2. Lední Medvěd Medvěd. 26 24 3. Medvěd Predátoři Savci. 2 1 0. Lední Medvěd Medvěd. 24 26 0 ... Lední medvěd má špičáky mnohem větší a delší než ostatní medvědi a stoličky má skvěle přizpůsobené k porcování masa a kůže. Jeho tlapy obklopuje hustá izolační srst a na polštářcích najdeme drobné hrbolky, s jejichž pomocí se medvěd lépe udrží na kluzkém ledě. Medvěd hnědý je mohutná šelma se silnými končetinami s velkými, 5 až 10 cm dlouhými drápy, dlouhou srstí a velkou kulatou hlavou. Zbarvení srsti se značně liší podle několika poddruhů (viz níže), ale všeobecně se pohybuje od žlutavě plavé až po tmavě hnědou.. Mnozí jedinci mají navíc bílý nebo stříbřitý odstín srsti, což má za následek prošedivělý ... Téma lední medv...

INFORMACE

AUTOR
Jindřich Mann
DIMENZE
9,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Lední medvěd.pdf

POPIS

Tři krátké novely Jindřicha Manna o touze, zradě a nečekaných souvislostech. Malý chlapec je zamilovaným stínem starší spolužačky. Jejím půvabům beznadějně propadl bez ohledu na hrozící atomovou válku. Lední medvěd vykoná v přímořském letovisku spravedlivou pomstu a nikdo netuší, jaké tajemství skrývá bronzová hlava. Neuvěřitelné příběhy se odehrávají v Praze, v rozděleném Berlíně, na karibském ostrově i v malé cínové kuličce – fantastickém „vozidle“, o němž James Bond vždy snil, ale nikdy se ho nedočkal. Nevšední literární jazyk v sobě snoubí scenáristickou vybroušenost s poetikou odkazující k textům autorova otce Ludvíka Aškenazyho.

Chcete si přečíst knihu?Lední medvěd ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jindřich Mann. Číst Lední medvěd Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY