Miky a dobrodružství s autíčkem

Miky a dobrodružství s autíčkem - Barbora Laňková | Dcparkrx.org

...Miky a dobrodružství s autíčkem je kniha teprve devítileté autorky, plná napětí a humoru, díky kterým si získá všechny čtenáře, kteří mají rádi dobrodružné příběhy ... Miky a dobrodružství s autíčkem - Laňková Barbora ... ... . Tweet Po přihlášení si titul můžete přidat na seznam přání. Miky a dobrodružství s autíčkem: Barbora Laňková . Ode dneška soutěžíme o knihu Miky a dobrodružství s autíčkem z nakladatelství No Limits Art. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše. Miky a dobrodružství s autíčkem 99, ... Miky a dobrodružství s autíčkem - Laňková Barbora ... ... . Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše. Miky a dobrodružství s autíčkem 99,-Skladem > 20 ks. Koupit. Miky a dobrodružství s autíčkem Když jednoho dne našel Miky mluvící autíčko, věděl, že spolu zažijí něco neobvyklého, ale ani ve snu ho nenapadlo, že to bude tak napínavé. Jenomže ve chvíli, kdy Mikyho tatínek zmizí neznámo kam, nemá náš hrdina na vybranou. Miky a dobrodružství s autíčkem - Markéta Vydrová,Barbora Laňková Když jednoho dne našel Miky mluvící autíčko, věděl, že spolu zažijí něco neobvyklého, ale ani ve snu ho nenapadlo, že to bude tak napínavé. Jenomže ve chvíli, kdy Mikyho tatínek zmizí neznámo kam, nemá náš hrdina na vybranou. Miky a dobrodružství s autíčkem je kniha plná napětí a humoru, díky kterým si získá všechny čtenáře, kteří mají rádi dobrodružné příběhy. Kniha je doprovázena hravými ilustracemi Markéty Vydrové. (Založil/a: Klaris) Když jednoho dne našel Miky mluvící autíčko, věděl, že spolu zažijí něco neobvyklého, ale ani ve snu ho nenapadlo, že to bude tak napínavé. Jenomže ve chvíli, kdy Mikyho tatínek zm...

INFORMACE

AUTOR
Barbora Laňková
DIMENZE
12,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Miky a dobrodružství s autíčkem.pdf

POPIS

Když jednoho dne našel Miky mluvící autíčko, věděl, že spolu zažijí něco neobvyklého, ale ani ve snu ho nenapadlo, že to bude tak napínavé. Jenomže ve chvíli, kdy Mikyho tatínek zmizí neznámo kam, nemá náš hrdina na vybranou. Společně s autíčkem se vydá na dobrodružnou cestu, během které procestují celý svět a nejednou jim půjde doslova o život. Díky pevnému přátelství se však jako zázrakem dostanou ze všech nesnází a nakonec se jim po mnoha útrapách podaří na druhém konci zeměkoule tatínka najít. Miky a dobrodružství s autíčkem je kniha teprve devítileté autorky, plná napětí a humoru, díky kterým si získá všechny čtenáře, kteří mají rádi dobrodružné příběhy. Kniha je doprovázena hravými ilustracemi Markéty Vydrové.

Chcete si přečíst knihu?Miky a dobrodružství s autíčkem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbora Laňková. Číst Miky a dobrodružství s autíčkem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY