Mandaly léčí -Terapie mandalou: Terapie mandalou

Mandaly léčí -Terapie mandalou: Terapie mandalou - - | Dcparkrx.org

...knize Mandaly léčí popsal své dlouhodobé terapeutické zkušenosti ... Mandaly léčí -Terapie mandalou | Kosmas.cz - internetové knihkupectví ... ... Mandaly léčí -Terapie mandalou | Kosmas.cz - internetové knihkupectví ... knize Mandaly léčí popsal své dlouhodobé terapeutické zkušenosti. Díky mandalám se znovu nalezl a mohl začít pátrat po tajemst...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Mandaly léčí -Terapie mandalou: Terapie mandalou.pdf

POPIS

Ruediger Dahlke v knize Mandaly léčí popsal své dlouhodobé terapeutické zkušenosti. Díky mandalám se znovu nalezl a mohl začít pátrat po tajemství smyslu života ve středu. Když se budeme zabývat mandalami, připravujeme se tím na cestu k usmíření s mnoha podstatnými tématy lidství. Přitom se budeme střetávat s vlastní rolí ve Stvoření, stejně jako s jednotlivými přechody a krizemi v průběhu svého individuálního života. Prostor zde bude jak pro cvičení, tak i pro jednoduché rituály koncentrace a soustředění na to podstatné.

Chcete si přečíst knihu?Mandaly léčí -Terapie mandalou: Terapie mandalou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Mandaly léčí -Terapie mandalou: Terapie mandalou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY