Sněhulák

Sněhulák - Jo Nesbo | Dcparkrx.org

...áka, nejmenší koule je na vrcholu a představuje hlavu ... Letní Sněhulák - Home | Facebook ... . Obličej sněhuláka (ústa a oči) většinou tvoří tmavé kamínky nebo ... Czech: ·snowman (human-like figure made from snow)··^ "sníh" in Václav Machek, Etymologický slovník jazyka českého, second edition, Academia, 1968 Sněhulák. 2017 16+ 1 h 59 m Záhadné filmy. Při pátrání po sériovém vrahovi v zasněženém Norsku se vynikající detektiv s pošramocenou pověstí vydává po stopách v podobě mrtvých těl a zlověstných sněhuláků. Hrají: Michael Fassbender,Rebecca Ferguson,Charlotte G ... Letní dětský tábor 2020 - Letní Sněhulák ... . Hrají: Michael Fassbender,Rebecca Ferguson,Charlotte Gainsbourg. Jen sněhulák má kolem krku její šálu. Vrchní komisař Harry Hole dostává tajemný dopis s podpisem „Sněhulák" a také novou kolegyni Katrine Brattovou, která si v tajuplnosti se Sněhulákem nezadá. Harry později zjistí, že Birte Beckerová není první případ. Na povrch vyplouvá řada podobných zmizení a ukazuje se ... Český-jazyk.cz - ČÍTANKA: Sněhulák (Jo Nesbø) - • ukázka (1. kapitola) • detektivní román drsné severské školy se odehrává koncem dvacátého století v Norsku a líčí hon na sériového vraha • přeložila Kateřina Krištůfková (Kniha Zlín, 2012; ISBN:... Letos přišel Sněhulák do kin a tak ho Kniha Zlín vydala znovu s filmovou obálkou. Pro ty, kdo nejsou pravidelní "hltači" příběhů norského detektiva, je to po červené řadě celkem příjemná změna. Film jsem bohužel neviděla, ale příliš pozitivních ohlasů jsem na síti nezachytila. Ba ne, teplo a sluníčko nemá žádný sněhulák rád," použil sněhulák krtka. „Jsem moc rád, že sluníčko má málo síly a moc nehřeje," řekl sněhulák a pak si povzdychl: „ Ještě kdybych tak měl na hlavě nějaký hrnec. Sněhulák bez hrnce je totiž jen poloviční sněhulák. Sněžní ochránci se v kódu hry jmenují jako "Sněhulák". I přes to, že Sněžní ochránci útočí na mnoho nepřátelských mobů, budou pouze útočit na kostlivce, pavouky, jeskynní pavouky, čarodějnice, silverfish, Blaze a zombie pigmany. Endermani prostě odcestují pryč. Sněhulák je sedmou knihou volné série krimirománů, jejichž hrdinou je vyšetřovatel Harry Hole. Je listopad. V Oslu napadl první sníh. Birte Beckerová přichází domů z práce a chválí manžela a syna, jakého postavili v zahradě krásného sněhuláka. Jenže oni žádného sněhuláka nepostavili....

INFORMACE

AUTOR
Jo Nesbo
DIMENZE
4,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Sněhulák.pdf

POPIS

Sněhulák je sedmou knihou volné série krimirománů, jejichž hrdinou je vyšetřovatel Harry Hole. Je listopad. V Oslu napadl první sníh. Birte Beckerová přichází domů z práce a chválí manžela a syna, jakého postavili v zahradě krásného sněhuláka. Jenže oni žádného sněhuláka nepostavili. Celá rodina užasle zírá z okna. Syn si všimne, že sněhulák je obrácen tváří k domu a jeho černé oči hledí přímo dovnitř. Ráno je Birte pryč. Zmizela bez stopy. Jen sněhulák má kolem krku její šálu. Vrchní komisař Harry Hole dostává tajemný dopis s podpisem "Sněhulák" a také novou kolegyni Katrine Brattovou, která si v tajuplnosti se Sněhulákem nezadá. Harry později zjistí, že Birte Beckerová není první případ. Na povrch vyplouvá řada podobných zmizení a ukazuje se, že mají společné rysy, především to, že všechny ženy byly vdané a všechny se ztratily s prvním sněhem. Rozbíhá se vyšetřování, které je tentokrát ještě napínavější než obvykle a pro Harryho o to složitější, že se silně dotýká jeho nové kolegyně i jedné velice blízké osoby. Harry ani netuší, jakému zlu bude muset tentokrát čelit a jakým způsobem bude muset prokázat, co v něm je.

Chcete si přečíst knihu?Sněhulák ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jo Nesbo. Číst Sněhulák Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY