Ivan M. Havel: Od Puzuka k Sakatekovi (1938 - 1989)

Ivan M. Havel: Od Puzuka k Sakatekovi (1938 - 1989) - Jana Wohlmuth Markupová | Dcparkrx.org

...nosti a osudy jednotlivých členů byly již literárně zpracovány, životu Ivana M ... Ivan M. Havel: Od Puzuka k Sakatekovi (1938 - 1989) ... . Havla se dosud nedostalo ze strany historiků systematického ... při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Kniha: Ivan M. Havel (Jana Wohlmuth ... Ivan M. Havel. Od Puzuka k Sakatekovi (19. 10. 2017) - YouTube ... .Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Kniha: Ivan M. Havel (Jana Wohlmuth Markupová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Ivan M. Havel : od Puzuka k Sakatekovi (1938-1989) by Jana Wohlmuth Markupova ( ) Dopisy od Olgy by Ivan M Havel ( Book ) "Právě proto, že jsem" : rozhovor s Ivanem M. Havlem by Jan Lukeš ( Book ) Ivan M. Havel: Od Puzuka k Sakatekovi (1938 - 1989) Jana Wohlmuth Markupová Nakladatel: Karolinum 2017 Ačkoli se rodina Havlova těší velké pozornosti a osudy jednotlivých členů byly již literárně zpracovány, životu Ivana M. Havla se dosud nedostalo ze strany historiků systematického zájmu. Video vzniklo v rámci náhradní výuky na Orální historii - soudobých dějinách na FHS UK a slouží zejména jako studijní materiál pro studenty kurzu Setkávání tzv. malých a velkých ... Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's ... Ivan M. Havel. od Puzuka k Sakatekovi (1938-1989) Jana Wohlmuth Markupová ... Ivan M. Havel Od Puzuka k Sakatekovi (1938-1989) Wohlmuth Markupová Jana. Ačkoli se rodina Havlova těší velké pozornosti a osudy jednotlivých členů byly již literárně zpracovány, životu Ivana M. Havla se dosud nedostalo ze strany historiků systematického zájmu. Ivan M. Havel - Od Puzuka k Sakatekovi … Ohodnotit » Doporučit známemu » Ivan M. Havel - Od Puzuka k Sakatekovi (1938-1989) Wohlmuth Markupová Jana. Běžná cena: Kupte knihu Ivan M. Havel od Jana Wohlmuth Markupová na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Od Puzuka k Sakatekovi (1938-1989) Táto e-kniha je dostupná vo formátoch: PDF - Social DRM. Jana Wohlmuth Markupová. Ačkoli se rodina Havlova těší velké pozornosti a osudy jednotlivých členů byly již literárně zpracovány, životu Ivana M. Havla se dosud nedostalo ze strany historiků systematického zájmu. Od Puzuka k Sakatekovi (1938-1989) 19.10.2017 | čtvrtek | 19:00 Knihovna Václava Ha...

INFORMACE

AUTOR
Jana Wohlmuth Markupová
DIMENZE
9,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Ivan M. Havel: Od Puzuka k Sakatekovi (1938 - 1989).pdf

POPIS

Ačkoli se rodina Havlova těší velké pozornosti a osudy jednotlivých členů byly již literárně zpracovány, životu Ivana M. Havla se dosud nedostalo ze strany historiků systematického zájmu. Právě to bylo impulzem ke vzniku historické biografie, která kombinuje archivní a orálněhistorický výzkum. Vzniká tak obraz člověka, který není pouhým souhrnem biografických dat, ale živoucí osobností, která promlouvá skrze souvislosti a prostředí, v němž se pohybovala. Monografie se snaží čtenáři přiblížit život významného pokračovatele rodu, ale též vědce, intelektuála a autora, který se pohyboval v několika různých, zdánlivě nesourodých prostředích, na pomezí oficiální a neoficiální sféry, člověka, jenž propojuje vědu a umění. Snaha o porozumění osobnosti Ivana M. Havla je přitom doprovázena vědomím širších, především rodinných souvislostí, sahajících až do počátku dvacátého století.

Chcete si přečíst knihu?Ivan M. Havel: Od Puzuka k Sakatekovi (1938 - 1989) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Wohlmuth Markupová. Číst Ivan M. Havel: Od Puzuka k Sakatekovi (1938 - 1989) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY