Spolupracujme: 8 důvodů, proč si muži se ženami nerozumí v práci

Spolupracujme: 8 důvodů, proč si muži se ženami nerozumí v práci	 - Barbara Annisová, | Dcparkrx.org

...upráce radost i užitek. 8 důvodů, proč si muži se ženami nerozumí v práci Autoři: John Gray, Barbara Annisová Přeložil: Svatoslav Gosman ... Spolupracujme - Barbara Annisová, John Gray | KOSMAS.cz ... ... . Počet stran: 280 Spolupracujme - 8 důvodů, proč si muži se ženami nerozumí v práci . Od autora bestselleru Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše. Jsou muži na pracovišti doopravdy tak necitliví? Jsou ženy vylučované muži, protože jsou příliš emocionální, nebo proto, že kladou příliš mnoho otázek? Spolupracujme: 8 důvodů, proč si muži se ženami nerozumí v práci Barbara Annisová kniha online. SpongeBob - Velké vítězství Kelli Chipponeri kniha. Starožitnosti pod lupou: Tipy a triky, které z vás u 72295425. Stephen Wisdom Gladiáto ... Muzi v praci | HLEDEJCENY.cz ... . SpongeBob - Velké vítězství Kelli Chipponeri kniha. Starožitnosti pod lupou: Tipy a triky, které z vás u 72295425. Stephen Wisdom Gladiátoři. Století neklidu Václav Smrčka kniha. Spolupracujme - 8 důvodů, proč si muži se ženami nerozumí v práci. Název: Spolupracujme - 8 důvodů, proč si muži se ženami nerozumí v práci. Autor: Annis Barbara; John Gray. Rok vydání: 2017. ISBN: 9788072527144. Počet stran: 278 s. Kategorie: Motivace / Marketing, Psychologie / Pedagogika / Výchova. Ediční plán Podzim. Chronologické pořadí titulů: 1) Nebezpečné stádo aneb poslanec český a jiné retardované druhy (konec srpna) 2) 100 praktických použití aromaterapie (konec ... Spolupracujme - 8 důvodů, proč si muži se ženami nerozumí v práci Nemyslím si, že by si muži nerozuměli se ženami v pracovním procesu, to je hodně přehnané. Většinou si velice dobře doplňují. Spolupracujme (8 důvodů, proč si muži se ženami nerozumí v práci) John Gray a Barbara Annis • Práh, 2017 Posielame do 15 dní Knihy spisovatele John Gray v nabídce knihkupectví dobre-knihy.cz Přihlásit se. Nová registrace Zapomenuté heslo. Vrátit se zpět do obchodu Registrace. 773911999 [email protected] Hledat; Přihlášení ... Spolupracujme. John Gray; ... (8 důvodů, proč si muži se ženami nerozumí v práci) ... a autor mnoha knih se v této knize radikálně a nemilosrdně vyrovnává s celou západní kulturou i s jejími kořeny od starého Řecka přes křesťanství až po moderní myšlení. Výbor Zlaté hodinky a jiné povídky představuje to nejlepší z povídkářské tvorby Johna McGaherna (1934-2006), který je již dnes považován za jednoho z klasiků jak irské, tak světové literatury. V mistrných prózách - z nichž česky vyšel hlavně román Mezi ženami (2003) - autor mapuje život v Irsku ve ......

INFORMACE

AUTOR
Barbara Annisová,
DIMENZE
9,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Spolupracujme: 8 důvodů, proč si muži se ženami nerozumí v práci .pdf

POPIS

Od autora bestselleru Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše. Jsou muži na pracovišti doopravdy tak necitliví? Jsou ženy vylučované muži, protože jsou příliš emocionální, nebo proto, že kladou příliš mnoho otázek? Na základě svých předchozích zkušeností a četných výzkumů autoři této nadmíru užitečné knihy zformulovali 8 genderových mrtvých úhlů, kde definují hlavní nesprávné předpoklady a nedorozumění mezi muži a ženami: 1) Chtějí ženy, aby se muži změnili? 2) Doceňují muži ženy? 3) Jsou ženy muži vylučované? 4) Musejí muži kolem žen chodit po špičkách? 5) Kladou ženy opravdu tolik otázek? 6) Dovedou muži naslouchat? 7) Jsou ženy příliš emocionální? 8) Jsou muži necitliví? Naučte se spolupracovat s druhým pohlavím jak na pracovišti, tak i v osobním životě. Obrušte hrany, odblokujte stereotypy a mějte ze vzájemné spolupráce radost i užitek. John Gray díky svému celosvětovému bestselleru Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše zlepšil tisíce partnerských vztahů a zachránil mnohá manželství. Spoluautorka Barbara Annisová ve své předchozí práci pomáhala ženám i mužům usilujícím o úspěšnou kariéru odstranit bariéry, které jim brání v kariérním růstu a osobním štěstí.

Chcete si přečíst knihu?Spolupracujme: 8 důvodů, proč si muži se ženami nerozumí v práci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Annisová,. Číst Spolupracujme: 8 důvodů, proč si muži se ženami nerozumí v práci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY