Můj pracovní sešit: Dopravní prostředky

Můj pracovní sešit: Dopravní prostředky - - | Dcparkrx.org

...í sešit: Dopravní prostředky - neuveden najdete u nás ... Malý průzkumník - Dopravní prostředky - Svojtka ... . Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Ostatní knihy. Příbuzné fráze k Můj pracovní sešit: Dopravní prostředky - neuveden. Můj pracovní sešit: Dopravní prostředky S tímto pracovním sešitem si mohou děti vyrobit semafor, postavit závodní dráhu pro svá autíčka nebo si s kamarády zahrát různé hry! V bohatě ilustrované knížce najdou víc než stovku barevných samolepek s obrázky rychlých sportovních aut, těžkých nákladních aut ... První slova: Dopravní prostředky - neuveden Tato ob ... Můj pracovní sešit: Dopravní prostředky | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... První slova: Dopravní prostředky - neuveden Tato obrázková knížka umožní nejmenším dětem objevovat svět prostřednictvím obrázků a prvních slov. Půvabné ilustrace na 192 stranách knížky seznámí děti snad se vším, co může sloužit k dopravě - od aut, letadel, lodí a pracovních stojů třeba po dětský kočárek ... S tímto pracovním sešitem si mohou děti vyrobit semafor, postavit závodní dráhu pro svá autíčka nebo si s kamarády zahrát různé hry! V bohatě ilustrované knížce najdou víc než stovku barevných samolepek s obrázky rychlých sportovních aut, těžkých nákladních aut, obratných vrtulníků a spousty dalších vozidel. K tomu i zajímavé hádanky, napínavé hry a ... Název: Můj pracovní sešit: Dopravní prostředky. Originální název: Mein Bastelbuch: Fahrzeuge. Autor: Překladatel: Alena Bezděková. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Knížky, sešity se samolepkami; Děti do 10 let › Naučná literatura - předškoláci; Děti do 10 let › Pracovní sešity, kreativita ... Můj pracovní sešit: Dopravní prostředky Počet stran: 64: Rok vydání: ... Dopravní prostředky. Auta, motorky, čtyř.. RC, autodráhy a dop.. Zemědělské a staveb.. ... Hravá čeština 6 - Pracovní sešit pro 6. ročník ZŠ a víceletá gymnázia. 28 % 115 Kč. 159 Kč. Sleva až 70% u třetiny knih ... Můj čtenářský deník pro...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj pracovní sešit: Dopravní prostředky.pdf

POPIS

S tímto pracovním sešitem si mohou děti vyrobit semafor, postavit závodní dráhu pro svá autíčka nebo si s kamarády zahrát různé hry! V bohatě ilustrované knížce najdou víc než stovku barevných samolepek s obrázky rychlých sportovních aut, těžkých nákladních aut, obratných vrtulníků a spousty dalších vozidel. K tomu i zajímavé hádanky, napínavé hry a poutavé nápady na vytváření všelijakých pěkných věcí. Kniha je určena pro děti od 6 let.

Chcete si přečíst knihu?Můj pracovní sešit: Dopravní prostředky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Můj pracovní sešit: Dopravní prostředky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY