Jak potvrdit lásku

Jak potvrdit lásku - Meg Cabotová | Dcparkrx.org

...ěm kromě rodiny i jedno zlomené srdce; patřilo Becky Flowersové, ale ta se nakonec z nešťastné lásky vzpamatovala a nyní úspěšně podniká ... Kniha: Jak potvrdit lásku (Meg Cabot) | Martinus ... . Jak potvrdit lásku Reed Stewart je slavný profesionální golfista, který před lety odešel z městečka Bloomville a zůstalo tam po něm kromě rodiny i jedno zlomené srdce. To patří Becky Flowersové. Ta se dokázala z nešťastné lásky vzpamatovat a úspěšně podniká. Nyní před ní stojí velesložitý úkol: vyřešit ... Hledáte Jak potvrdit lásku od Meg Cabotová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a mů ... potvrdit - ABZ slovník českých synonym ... . Nyní před ní stojí velesložitý úkol: vyřešit ... Hledáte Jak potvrdit lásku od Meg Cabotová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Jak potvrdit lásku Autor: Cabotová, Meg Nakladatel: BB art EAN: 9788075076991 ISBN: 978-80-7507-699-1 Originál: The Boy Is Back Překlad: Poskočilová, Eva Popis: 1× kniha, vázaná, 360 stran, česky Rozměry: 15 × 21,1 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Jak potvrdit lásku . 13,79 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Objednávejte knihu Jak potvrdit lásku v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Název: Jak potvrdit lásku. Originální název: The Boy Is Back. Autor: Meg Cabotová. Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Společenské romány; ISBN: 978-80-7507-699-1. EAN: 9788075076991. Objednací kód: NA280156 10 pravidel, jak si udržet jeho lásku. ... Nevíte jak na to? Často stačí maličkost, abyste se dostala na správnou cestu. Objevte kouzlo roláku bez rukávů. Tento důmyslný kousek vašeho šatníku mu umožní obdivovat vaše nahé paže, ale zahalení až ke krku vybičuje jeho představivost. Nehledě na to, že ten kousek ... Jak potvrdit lásku / Meg Cabotov á. Zpět na předchozí. Celý popis. Cena 79 Kč. Není dostupné Anotace ... 236 Kč Jak potvrdit lásku | Meg Cabot . Jak potvrdit lásku | ... golfista, který před lety odešel z městečka Bloomville a zůstalo tam po něm kromě rodiny i jedno zlomené srdce. To patří Becky Flowersové. Ta se dokázala z nešťastné lásky vzpamatovat a úspěšně podnik...

INFORMACE

AUTOR
Meg Cabotová
DIMENZE
11,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak potvrdit lásku.pdf

POPIS

Co radí srdce a co říká rozum? Reed Stewart je slavný profesionální golfista, který před lety odešel z městečka Bloomville a zůstalo tam po něm kromě rodiny i jedno zlomené srdce. To patří Becky Flowersové. Ta se dokázala z nešťastné lásky vzpamatovat a úspěšně podniká. Nyní před ní stojí velesložitý úkol: vyřešit prekérní situaci, do níž se dostali Reedovi rodiče, a pomoci jim se stěhováním na slunnou Floridu. Při tom je ale setkání s Reedem nevyhnutelné. Jak se ti dva dokážou popasovat s tím, že se zase uvidí? Co s nimi udělají vzpomínky na osudovou noc, kdy jejich láska skončila?

Chcete si přečíst knihu?Jak potvrdit lásku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Meg Cabotová. Číst Jak potvrdit lásku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY