Utajená láska prezidenta Masaryka Oldra Sedlmayerová

Utajená láska prezidenta Masaryka Oldra Sedlmayerová - Petr Zídek | Dcparkrx.org

...básnířku, publicistku a veřejnou aktivistku, která poznala Masaryka jako málokdo, čekalo nakonec smutné stáří v osamění, zapomnění a bídě ... Tip Utajená láska prezidenta Masaryka: Oldra Sedlmayerová ... ... . E-kniha: Utajená láska prezidenta Masaryka Oldra Sedlmayerová - Petr Zídek. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Utajená láska prezidenta Masaryka Oldra Sedlmayerová ... Utajená láska prezidenta Masaryka... Autor: Zídek, Petr Nakladatel: Universum EAN: 9788024259178 ISBN: 978-80-242-5917-8 Originál: Utajená láska ... Utajená láska prezidenta Masaryka Oldra Sedlmayerová by ... ... ... Utajená láska prezidenta Masaryka... Autor: Zídek, Petr Nakladatel: Universum EAN: 9788024259178 ISBN: 978-80-242-5917-8 Originál: Utajená láska prezidenta Masaryka Oldra Sedlmayerová Popis: Elektronická kniha, 416 stran, bez zabezpečení DRM, 4,0 MB ePUB, 7,4 MB Mobi, česky Rok vydání: 2017 První životopis ženy, která v roce 1928 navázala intimní vztah s prezidentem Masarykem, přináší naprosto neznámý příběh spisovatelky, básnířky, publicistky a veřejné aktivistky Oldry Sedlmayerové. Životní příběh, jenž je napínavější než román, zavádí čtenáře do zákulisí prvorepublikové politiky. Kniha odhaluje milostný vztah, který měl navždy ......

INFORMACE

AUTOR
Petr Zídek
DIMENZE
12,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Utajená láska prezidenta Masaryka Oldra Sedlmayerová.pdf

POPIS

První životopis ženy, která v roce 1928 navázala intimní vztah s prezidentem Masarykem, přináší naprosto neznámý příběh spisovatelky, básnířky, publicistky a veřejné aktivistky Oldry Sedlmayerové. Životní příběh, jenž je napínavější než román, zavádí čtenáře do zákulisí prvorepublikové politiky. Kniha odhaluje milostný vztah, který měl navždy zůstat utajen. Masarykovy nikdy dříve nepublikované erotické dopisy ukazují, že československý prezident prožíval v letech 1928–1934 s Oldrou vášnivý milostný román. Tu, která poznala Masaryka jako málokdo, čekalo nakonec smutné stáří v osamění, zapomnění a bídě. Od autora historických bestsellerů o manželkách našich premiérů a Haně Benešové Petra Zídka.

Chcete si přečíst knihu?Utajená láska prezidenta Masaryka Oldra Sedlmayerová ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Zídek. Číst Utajená láska prezidenta Masaryka Oldra Sedlmayerová Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY