Senilita Vladimíra P.

Senilita Vladimíra P. - Michael Honig | Dcparkrx.org

...P. 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte ... Senilita Vladimíra P. - bazar | Databáze knih ... . Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Kousavá satira na současné Rusko a humorná variace na Orwellovu Farmu zvířat, v níž autor ukazuje, jak Vladimír Vladimírovič zkorumpoval svou zemi a oškubal její občany po stránce kulturní, duchovní a ... Senilita Vladimíra P. Michael Honig. ... Kuchař se zmíní, jak to kolem Vladimíra Vladimíroviče chodí, a Šeremetěv stojí před zásadním morálním dilematem. V tomto bodě kniha upomíná na Dostojevského Idi ... Senilita vladimira p levně | Mobilmania zboží ... . V tomto bodě kniha upomíná na Dostojevského Idiota nebo Bratry Karamazovy. více. Mohlo by se vám líbit. Knihy s touto tématikou. Michael Honig, Senilita Vladimíra P., Argo, 2017; Italo Svevo, Senilita, Petit Press (SK), 2005 Senilita Vladimíra P. Kousavá satira na současné Rusko a humorná variace na Orwellovu Farmu zvířat, v níž autor ukazuje, jak Vladimír Vladimírovič zkorumpoval svou zemi a oškubal její občany po stránce kulturní, duchovní a mravní. Odehrává se v blízké budoucnosti, kdy „pacient č. 1" tráví svá pozdní léta na ... Senilita Vladimíra P. Kousavá satira na současné Rusko a humorná variace na Orwellovu Farmu zvířat, v níž autor ukazuje, jak Vladimír Vladimírovič zkorumpoval svou zemi a oškubal její občany po stránce kulturní, duchovní a mravní. Kousavá satira na současné Rusko a humorná variace na Orwellovu Farmu zvířat, v níž autor ukazuje, jak Vladimír Vladimírovič zkorumpoval svou zemi a oškubal její občany po stránce kulturní, duchovní a mravní. Senilita Vladimíra P. Honig Michael. Uštipačná satira na súčasné Rusko a humorná variácia na Orwellovu Farmu zvierat, v ktorej autor ukazuje, ako Vladimír Vladimirovič skorumpoval svoju krajinu a ošklbal jej občanov po stránke kultúrnej, duchovnej ...

INFORMACE

AUTOR
Michael Honig
DIMENZE
7,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Senilita Vladimíra P..pdf

POPIS

Kousavá satira na současné Rusko a humorná variace na Orwellovu Farmu zvířat, v níž autor ukazuje, jak Vladimír Vladimírovič zkorumpoval svou zemi a oškubal její občany po stránce kulturní, duchovní a mravní. Odehrává se v blízké budoucnosti, kdy „pacient č. 1“ tráví svá pozdní léta na prezidentské dače a vzpomíná, jaké to bylo, když cinkal penězi a řinčel zbraněmi. Nemá tušení, že zaměstnanci ho bezostyšně okrádají a zneužívají. Jedinou čistou duší v jeho blízkosti je ošetřovatel Šeremetěv, ale i ten nakonec váhá, jak se zachovat, protože jeho synovci hrozí tvrdý žalář a on potřebuje peníze na úplatek. Kuchař se zmíní, jak to kolem Vladimíra Vladimíroviče chodí, a Šeremetěv stojí před zásadním morálním dilematem. V tomto bodě kniha upomíná na Dostojevského Idiota nebo Bratry Karamazovy.

Chcete si přečíst knihu?Senilita Vladimíra P. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Honig. Číst Senilita Vladimíra P. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY