Numerologie celebrit: 50 osobností v numerologické mřížce

Numerologie celebrit: 50 osobností v numerologické mřížce - Eva Novotná | Dcparkrx.org

...stí v numerologické mřížce Olomouc, Fontána 2009 Čtenářům se zde nabízí neobyčejné setkání s tajemstvím čísel a jejich pravidel, a zároveň autorka odkrývá jejich spojitost s hlavními rysy nejznámějších osobností u nás i ve světě ... Knihy na téma: Numerologie | Dobré Knihy.cz ... . Hesla: Numerologie S knihou Numerologie se naučíte, jak lehce a zábavně využívat čísla a jejich význam v praxi. Na začátku každé kapitoly najdete jednoduchý postup, jak určit čísla, která přímo ovlivňují váš osud, těsně souvisejí s vašimi charakterovými rysy nebo určují nejlepší období pro dosažení úspěchu. Roddy Piper - Životopis, Osobnosti, Wikipedie 2020, Datum narození, Horoskop osobnosti, filmografie ČSFD.cz, filmy ČSFD.cz. Roddy Piper (Roderick George Toombs ... 15) Numerologické věštění není o jednom čísle, to by bylo hodně málo, to NIC nen ... Knihy na téma: Numerologie | Dobré Knihy.cz ... . Roddy Piper - Životopis, Osobnosti, Wikipedie 2020, Datum narození, Horoskop osobnosti, filmografie ČSFD.cz, filmy ČSFD.cz. Roddy Piper (Roderick George Toombs ... 15) Numerologické věštění není o jednom čísle, to by bylo hodně málo, to NIC není; predikce se skládá z 9 čísel, řetězce, z něhož se čte jako z karet, jenže karty neumí to, k čemu byla stvořená numerologie věštecká.A pokud bylo změněno jméno, dělá se výpočet o šest čísel navíc, aby bylo možné porovnat karmické vlivy z nastalých změn. Vyhledávání osobností a filmových celebrit podle data narození. Filmové osobnosti podle data narození. Zjistěte kdo slaví narozeniny nebo se narodil ve stejný den jako vy. Vyberte datum narození . Horoskopy podle data narození - Astrologický výklad horoskop ... NUMEROLOGIE data narození JACÍ JSME BYLI V MINULÉM ŽIVOTĚ Jde o ... Fairuza Balk - Životopis, Osobnosti, Wikipedie 2020, Datum narození, Horoskop osobnosti, filmografie ČSFD.cz, filmy ČSFD.cz. Fairuza Balk (Fairuza Alejandra ... Karel Gott se narodil 14. 7. 1939. Vibrace data jeho narození je 5, životní číslo 7. Tato čísla a jejich znázornění v numerologické mřížce říkají, že jde o člověka velmi duchovně a empaticky založeného. Nositel životního čísla 7 může být skvělý léčitel, rád pomáhá lidem a je vždy velmi milý a vstřícný....

INFORMACE

AUTOR
Eva Novotná
DIMENZE
4,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Numerologie celebrit: 50 osobností v numerologické mřížce.pdf

POPIS

Eva Novotná se narodila 17.3. 1959 v Brně. Ve svém životě vždycky tíhla k různým záhadám a tajemstvím. Numerologii proto chápe jako druhou stranu mince, kde se pracuje s ciframi jinak než v hospodářském i vědeckém životě, kde jsme zvyklí „jen“ na věcné a racionální využití. Symbolika je přisuzována číslům v mnoha starých kulturách, v této knížce se autorka zamýšlí nad jejich možnostmi určit charakterové vlastnosti lidí podle data jejich narození. Nemáme zde však numerologickou učebnici, ale praktický výlet do světa ezoteriky. Čtenáři se zde nabízí neobyčejné setkání s tajemstvím čísel a jejich pravidel, a zároveň odkrývá jejich spojitost s hlavními rasy nejznámějších osobností u nás i ve světě.

Chcete si přečíst knihu?Numerologie celebrit: 50 osobností v numerologické mřížce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Novotná. Číst Numerologie celebrit: 50 osobností v numerologické mřížce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY