Pochopíš, až budeš velká

Pochopíš, až budeš velká - Virginie Grimaldi | Dcparkrx.org

...lstvím Fayard v Paříži v roce 2016, přeložila ... Pochopíš, až budeš velká - Knihkupectví Luxor ... ... Dvaatřicetiletá Julia určitě nesnila o tom, že by i jen dočasně chtěla pracovat jako psycholožka v domově pro seniory; zvolila tu možnost jako útěk od ztráty v rodině a hlavně útěk od partnera, který ji zklamal. O životě mezi starými lidmi si iluze nedělá, avšak stačí ... Pochopíš, až budeš velká. Virginie Grimaldi. 5.0 z 5 hvězdiček. 79 K ... Pochopíš, až bude ... Pochopíš, až budeš velká - Virginie Grimaldi | KOSMAS.cz ... ... . 5.0 z 5 hvězdiček. 79 K ... Pochopíš, až budeš velká book. Read 203 reviews from the world's largest community for readers. Dvaatřicetiletá Julia určitě nesnila o tom, že by i jen d... Pochopíš, až budeš velká Virginie Grimaldi. Dvaatřicetiletá Julia určitě nesnila o tom, že by i jen dočasně chtěla pracovat jako psycholožka v domově pro seniory; zvolila tu možnost jako útěk od ztráty v rodině a hlavně útěk od partnera, který ji zklamal. O životě mezi starými lidmi si iluze nedělá, avšak stačí ... Pochopíš, až budeš velká vypráví o dvaatřicetileté Julii, která má za sebou né úplně lehké období - smrt tatínka, poněkud ignorantský přítel, neschopnost vyrovnat se sama se sebou - a tak v podstatě uteče od svého života v Paříži, aby se schovala v rodném Biarritzu. Vezme místo psycholožky v místním domově důchodců, kde se hodlá schovat před světem. Stejně tak to má dvaatřicetiletá Julia v novém románku Pochopíš, až budeš velká od Virginie Grimaldi. Příběh, v kterém se bude vidět určitě spousta z vás. Julie se dostane do situace, která ji srazí na kolena. Zemře ji tatínek a babička vážně onemocní. Všechny informace o produktu Kniha Pochopíš, až budeš velká - Grimaldi Virginie, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pochopíš, až budeš velká - Grimaldi Virginie. Dvaatřicetiletá Julia určitě nesnila...

INFORMACE

AUTOR
Virginie Grimaldi
DIMENZE
3,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Pochopíš, až budeš velká.pdf

POPIS

Dvaatřicetiletá Julia určitě nesnila o tom, že by i jen dočasně chtěla pracovat jako psycholožka v domově pro seniory; zvolila tu možnost jako útěk od ztráty v rodině a hlavně útěk od partnera, který ji zklamal. O životě mezi starými lidmi si iluze nedělá, avšak stačí pár týdnů a sblíží se s nimi i se svými kolegy, jako by našla novou rodinu. K pocitu naplnění a štěstí jí zbývá už jen krok – jenže, jak se říká, kovářovic kobyla chodí bosa, a tak Julia musí zapracovat také na sobě a překonat strach z nové lásky… Román vás vtáhne do světa pestrých a živoucích postav, v němž se každý den servíruje tak vydatný i osvěživý koktejl slz a smíchu, že vám bude líto ho dopít.

Chcete si přečíst knihu?Pochopíš, až budeš velká ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Virginie Grimaldi. Číst Pochopíš, až budeš velká Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY