Dýně - To nejlepší z podzimní úrody

Dýně - To nejlepší z podzimní úrody - Martina Kittlerová | Dcparkrx.org

...aná, 165×200 mm Cena: 119 Kč To nejlepší z podzimní úrody ... Recepty z dýně Hokaido: nejlepší polévky, řízečky, špízy ... ... . KITTLER Martina. Info: Vašut Jan, 2015 (1.) - brož., 64 str. Z něm. přel. J. Borecká Dýně - To nejlepší z podzimní úrody Autor: Kittlerová, Martina Nakladatel: Vašut EAN: 9788072369720 ISBN: 978-80-7236-972- Originál: Kürbis Překlad: Borecká, Jaromíra Popis: 1× kniha, brožovaná, 64 stran, česky Rozměry: 16,5 × 20 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) 4 vymazlené pomazánky z podzimní úrody. Od. Ajka ... Recepty z dýně Hokaido: nejlepší polévky, řízečky, špízy ... ... . vydání) 4 vymazlené pomazánky z podzimní úrody. Od. Ajka. 12. Vložit na Facebook. Tweet na Twitteru. Podzim s sebou přináší hojnou úrodu surovin na vaření - dýně, řepy, vlašské ořechy, křen a další dobroty. Pojďte si z nich vyrobit vymazlené podzimní pomazánky na pečivo, chlebíčky, placky nebo si je dejte jako dip zelenině ... Kuchyňské linky; Kuchyňské poličky; Kuchyňské spotřebiče; Nádobí; Jídelní stoly; Jídelní židle; Kuchyňské pulty; Kuchyňský textil Koupelna Dýňové recepty a inspirace na pokrmy z dýně. • Dýně Hokaido, potěšení podzimní kuchyně.• To nejlepší z dýně? Dýňová polévka Hokaido jako od Pohlreicha, nebo snad dýňovou pomazánku? • Hokkaido či Hokaido není snobský rozmar, Hokaido je dobrá.• Když nastane čas dýní.• Nebojme se „kousnout" do Hokaida.• Recepty: dýňové polévky, nákypy ... Nejlepší recepty z dýně najdete v naší kuchařce ReceptyOnLine.cz zde: Anglicky se dýně řekne „pumpkin". Severoameričtí Indiáni, kteří tykve velmi dobře znali, je nazývali „askutasquash", což znamená „jíst rovnou bez vaření". Z Ameriky tykve skutečně pocházejí a předpokládá se, že byly pěstovány již před pěti až deseti tisíci lety. Líbí se Vám kniha Dýně - to nejlepší z podzimní úrody a přejete si ji dostat jako dárek od někoho ze svých blízkých? Vyplňte tento formulář a dotyčné osobě přijde e-mail s tipem na dárek, který Vás určitě potěší. Vaše jméno: Vaše e-mailová adresa: Jeho jméno: Jeho e-mailová adresa: Váš vzkaz: Z dýně lze vyrobit atraktivní přírodní vázu. Stačí odřezat z kulaté dýně vrch, vydlabat vnitřek, nechat ji oschnout na slunci a následně do ní umístit zavařovací sklenici s vodou. Přidat do sklenice oblíbené podzimní květy, barevné listy, břečťan, jeřabiny, šípky či větvičky vřesů. A je to. Dýně - To nejlep...

INFORMACE

AUTOR
Martina Kittlerová
DIMENZE
6,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Dýně - To nejlepší z podzimní úrody.pdf

POPIS

Koupili jste si dýni - co teď s ní? Zase dýňovou polévku? Co takhle si místo ní připravit dýňové lasagne, thajský dýňový kotlík s kari nebo dýňové ratatouille? Nechte se překvapit, co všechno se dá z barevných obrů uvařit. Recepty na pikantní i sladké pokrmy nejen pro podzimní dny! Zaručený úspěch: Každý recept je třikrát odzkoušený. Je to tak snadné: Všechny důležité postupy na fotografiích krok za krokem. Nové poznatky: Malá dýňová škola a dýně do zásoby.

Chcete si přečíst knihu?Dýně - To nejlepší z podzimní úrody ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Kittlerová. Číst Dýně - To nejlepší z podzimní úrody Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY