Retrívr

Retrívr - Petra Soons | Dcparkrx.org

...ez autorských práv. How an experienced dog mother teaches her 8 weeks old puppies to be calm ... Retrívr v "nouzi" - Home | Facebook ... . www.sentfromheaven.at - Duration: 2:40. Sent from Heaven Recommended for you VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH CHOVATELSKÉ STANICE ZLATÝCH RETRIEVERŮ CAMIAN´S. Jsme malá mezinárodně chráněná chovatelská stanice na západě České republiky, která je od listopadu 2016 registrovaná v Mezinárodní kynologické organizaci pod registračním číslem 976/16. VÍTEJTE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH. Chovatelské stanice zlatých retrieverů - MISANTOS. Gol ... Zlatý retrívr - Wikipedie ... . VÍTEJTE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH. Chovatelské stanice zlatých retrieverů - MISANTOS. Golden Retriever FCI kennel. Založena v roce 1970. chovný pes - CH Egoiste Du Bois De La Rayere 2xCAJC, 5x CAC, 3x R. CAC, 3x CACIB, 2x BOB, 3xAnw.Dt.Ch (VDH), 2x Anw.Dt.Ch (CLUB) Pejskař.cz - Zlatý retrívr. Zlatý retrívr pochází z 19. století, kdy byl vyšlechtěn v Anglii za účelem donášení vodních ptáků. Sloužit ale může…...

INFORMACE

AUTOR
Petra Soons
DIMENZE
7,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Retrívr.pdf

POPIS

Retrívr je všestranný pes pro každého! Není rozhodující, zda hledáte akčního průvodce při procházkách, nadšeného mistra plavce, chytrého a výkonného stopaře nebo věrného člena rodiny a přátelského průvodce dětí – mezi šesti rasami retrívrů si každý milovník psů najde to své. Tato knížka vám poskytne informace o všem podstatném při výběru, péči a výchově vašeho retrívra. Představí vám různorodé možnosti zaměstnání pro retrívra včetně jednoduchým cviků, které můžete snadno v praxi realizovat a z nichž bude mít radost nejen váš pes, ale také vy sami.

Chcete si přečíst knihu?Retrívr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Soons. Číst Retrívr Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY