Jáma a dům: Fantasy thriller

Jáma a dům: Fantasy thriller - Jana Rečková | Dcparkrx.org

...n, česky, brožovaná bez přebalu lesklá V Křížovém domě se najde všechno ... Jáma a dům (Jana Rečková) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Jeho pravý pán dokáže skoro všechno opravit - robotické hračky, umělé krávy i hodiny s duchem uvnitř, a odvážně se pouští do tvorby golemů, ale zrovna ... Jáma a dům Autor: Rečková, Jana Nakladatel: Epocha EAN: 9788075570468 ISBN: 978-80-7557-046-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 408 stran, česky Rozměry: 11,2 × 18 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Objednávejte knihu Jáma a dům - Fantasy thriller v internetovém kn ... Jáma a dům - Fantasy thriller Nakladatelství Epocha s. r. o. ... . vydání) Objednávejte knihu Jáma a dům - Fantasy thriller v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Jáma a dům: Fantasy thriller Jana Rečková Nakladatel: Epocha 2017 Mysteriozní fantasy thriller s prvky sci-fi a detektivky. Příběh se pomalu rozjíždí a popisuje život jedné zvláštní rodiny a jejich domu. Vše pozvolna plyne. Nacházíme se v nedefinované budoucnosti, kde je normálnější mít doma androida než živého psa. Jáma a dům Podnázov Fantasy thriller EAN/ISBN 9788075570468 Forma Neviazaná, bez prebalu, lesklá Poznámka 1. vydanie Autor Jana Rečková Druh tovaru Kniha Rok vydania 2017/05 Edícia Pevnost Rozsah 408 Rozmer 115×180 mm Hmotnosť 0,31 Stav Skladom u dodávateľa Dostupnosť Vyexpedujeme do 7 dní Sadzba DPH 10% Zľava 25% Jáma a dům_tisk.indd 20. 17. 1. 2017 15:42:18. ... 4. 1956) Jedna z nejvýraznějších domácích autorek fantastiky již vydala sci-fi, fantasy, horor, lékařský thriller… Její záběr je ... Jáma a dům. Jáma a dům Brožovaná bez přebalu lesklá . EAN: 9788075570468. Jana Rečková. Fantasy thriller. Manufacturer: Epocha. Varianta: Kniha 239 Kč. Další varianta: E-Kniha 159 Kč ... Fantasy thriller : Druh sortimentu Kniha : Autor Jana Rečková ... Publikace: Jáma a dům - Fantasy thriller - Jana Rečková. V Křížovém domě se najde všechno. Jeho pravý pán dokáže skoro všechno opravit - robotické hračky, umělé krávy i hodiny s duchem uvnitř, a odvážně se pouští do tvorby golemů, ale zrovna tohle mu moc nejde. Proto je možná podtitul fantasy thriller zcela na místě. ... Jana Rečková a její Jáma a dům tohle po dlouhé době beze zbytku dokázali. Pokud jste v předchozích řádcích postrádali víc informací o samotném ději, je to proto, že to není potřeba. Knihu si prostě kupte, půjčte nebo v nejhorším případě ukradněte, ale ... Kniha Jáma a dům získala na databázi knih vynikající hodnocení 74 %. ... Mysteriozní fantasy thriller s prvky sci-fi a detektivky. Příběh se pomalu rozjíždí a popisuje život jedné zvláštní rodiny a jejich domu. Vše pozvolna plyne. Nacházíme se v nedefinované budoucnosti, kde je normálnější mít doma androida než ... Největ...

INFORMACE

AUTOR
Jana Rečková
DIMENZE
8,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Jáma a dům: Fantasy thriller.pdf

POPIS

V Křížovém domě se najde všechno. Jeho pravý pán dokáže skoro všechno opravit – robotické hračky, umělé krávy i hodiny s duchem uvnitř, a odvážně se pouští do tvorby golemů, ale zrovna tohle mu moc nejde. Klony budou asi lehčí, no ne? Když už máme někde na půdě přízrak Malíře, který je přizpůsobí momentální potřebě. V Domě bydlí i hezká dívka, která má jakési pletky s androidem – ale bacha, někteří z těch umělých chlapců údajně dokážou i vraždit. Ne že by pán Domu nespolupracoval s policií, naopak, jako senzibil se k tomu skvěle hodí, jenomže není policie jako policie, jak se brzy ukáže. Co se nenajde v Domě, najde se v Jámě. Včetně pekelných psů, kteří se rozběhnou do kraje, jakmile jim někdo dá jméno. Zbraně proti nim už ovšem vyzkoušel kdosi z předešlých generací, zaručeně budou na půdě… nebo někde jinde, třeba v pokoji, který nemá konec. Nebo v tom druhém Křížovém domě, který možná někdo namaloval. Tohle není sci-fi, ani detektivka, ba ani kloudná fantasy, spíš čtení se vším kořením, které je na trhu volně k mání; čtení, které si říká o happyend. Nebo aspoň všeobecně nějaký konec. Jenomže příběhy nikdy nechtějí skončit. Že by přece jen fantasy? Nebo detektivka, kde hlavním pachatelem je ďábel? Je to šílené. Nečtěte to.

Chcete si přečíst knihu?Jáma a dům: Fantasy thriller ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Rečková. Číst Jáma a dům: Fantasy thriller Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY