Nedostižný komorník

Nedostižný komorník - Pelham Grenvill Wodehouse | Dcparkrx.org

...ík patří mezi ty, jejichž děj zasadil autor do Ameriky, zde do Hollywoodu ... E-kniha: Nedostižný komorník | Knihy.ABZ.cz ... . Když při leteckém neštěstí zemřela mexická filmová hvězda proslulá bujarým životem Carmen Floresová, koupí její vznosný dům se vším zařízením hvězda němých filmů Adéla Corková. Copak dům, copak zařízení, ale deník Carmen Floresové, o ten běží. Vždyť ... Román Nedostižný komorník patří mezi ty, jejichž děj zasadil autor do Ameriky, zde do Hollywoodu. Když při leteckém neštěstí zemřela mexická filmová hvězda proslul ... Nedostižný komorník | Albatrosmedia.cz ... . Když při leteckém neštěstí zemřela mexická filmová hvězda proslulá bujarým životem Carmen Floresová, koupí její vznosný dům se vším zařízením hvězda němých filmů Adéla Corková. Nedostižný komorník Wodehouse Pelham Grenville. Román patrí medzi tie, ktorých dej zasadil autor do Ameriky, konkrétne do Hollywoodu. Keď pri leteckom nešťastí zomrela mexická filmová hviezda preslávená bujarým životom Carmen Floresová, kúpi jej luxusný dom so všetkým zariadením hviezda nemých filmov Adela Corková. ... Objednávejte knihu Nedostižný komorník v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Román Nedostižný komorník patří mezi ty, jejichž děj zasadil autor do Ameriky, zde do Hollywoodu. Když při leteckém neštěstí zemřela mexická filmová hvězda proslulá bujarým životem Carmen Floresová, koupí její vznosný dům se vším zařízením hvězda němých filmů Adéla Corková. Nedostižný komorník Jeeves je literární postavou, kterou nejlépe vypovídá o tom, že na anglický humor je tady expertem můj oblíbenec P.G.Wodehouse (i když část svého života pobýval v USA). Autor a jeho vynalézavý komorník jsou zárukou dobré inteligentní zábavy. pepa4081....

INFORMACE

AUTOR
Pelham Grenvill Wodehouse
DIMENZE
3,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Nedostižný komorník.pdf

POPIS

Další román oblíbeného anglického humoristy, tentokrát z Hollywoodu. Román Nedostižný komorník patří mezi ty, jejichž děj zasadil autor do Ameriky, zde do Hollywoodu. Když při leteckém neštěstí zemřela mexická filmová hvězda proslulá bujarým životem Carmen Floresová, koupí její vznosný dům se vším zařízením hvězda němých filmů Adéla Corková. Copak dům, copak zařízení, ale deník Carmen Floresové, o ten běží. Vždyť obsahuje tolik krásných, šťavnatých drbů, že kdyby se ho někdo zmocnil, byl by rázem boháč. A někde v domě deník být musí. Ovšem mají na něj spadeno hned dva zájemci – Smedley, švagr Adély Corkové, a vzor všech ctností anglického komorníka Phipps. Co na tom, že nemá minulost bez poskvrnky, když o tom nikdo neví? Nebo by aspoň neměl. Události nabývají na spádu, a s celým zmatkem si nakonec poradí Adélina sestra Wilhelmína.

Chcete si přečíst knihu?Nedostižný komorník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pelham Grenvill Wodehouse. Číst Nedostižný komorník Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY