Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru

Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru - Dale Carnegie | Dcparkrx.org

...řebalem, aktualizované pro současnost, vhodné do každé knihovny, pro každého, kdo touží stát se lepším a úspěšnějším člověkem ... Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich ... ... . - Jak získat nové přátele a udržet si přátelské vazby. - Jak ovlivnit lidi, se kterými přicházíme do styku, vytvořením prostředí spolupráce a kolegiality. Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru 4.5 2 recenze Kniha pro všechny, kdo žijí mezi lidmi 1. díl veleúspěšné série, která od základů změní váš život Nesmrtelná pravidla průkopníka na poli mezilidských vztahů pro 21. st ... Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich ... ... . díl veleúspěšné série, která od základů změní váš život Nesmrtelná pravidla průkopníka na poli mezilidských vztahů pro 21. století. Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru - Dale Carnegie Kniha pro všechny, kdo žijí mezi lidmi 1. díl veleúspěšné série, která od základů změní váš život Nesmrtelná pravidla průkopníka na poli mezilidských vztahů pro 21. století. Elektronická kniha Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru na www.alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie... e-kniha Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru, autor Dale Carnegie za skvelú cenu 6,00 € zo širokej ponuky najväčšieho e-shopu s e-knihami Rajknih.sk Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru ... Jak získat nové přátele a udržet si přátelské vazby. ... Jak u druhých vzbudit důvěru. Jak rozpoznat a pochopit osobnostní typy lidí a tuto znalost využít při jednání s nimi. Jak prodat své vlastní myšlenky, koncepty a návrhy v pracovním a ... Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru Kniha pro všechny, kdo žijí mezi lidmi 1. díl veleúspěšné série, která od základů změní váš život Kategorie knih | Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru. Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru. Dale Carnegie & Associates : Rok vydání: 2010: Vydavatelství: Práh : ISBN: 978-80-7252-280-4: Stran: 196: Skladem: Kupte knihu Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru (Dale Carnegie) s 20 % slevou za 199 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kompletní technická specifikace produktu Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důveru -- Kniha pro všechny, kdo žijí mezi lidmi - Dale Carnegie a další informace o produktu. Kupte knihu Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důveru (Dale Carnegie) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů....

INFORMACE

AUTOR
Dale Carnegie
DIMENZE
3,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru.pdf

POPIS

1. díl veleúspěšné série, která od základů změní váš život.Nesmrtelná pravidla průkopníka na poli mezilidských vztahů pro 21. století. Někteří lidé působí doslova magnetizujícím dojmem. Mají dar přesvědčit druhé, aniž by téměř museli promluvit jediné slovo. A přesně takovýmicharismatickými osobnostmi byli například J. F. Kennedy a Ronald Reagan, matka Tereza a další velké postavy světových dějin. Chtěli byste také být takovou osobností? Stát se jí můžete. Charisma a osobní magnetismus není nevyhnutelně jen něčím daným a vrozeným. Každý, kdo má opravdovou touhu rozvinout se ve vřelou, nesobeckou a laskavou osobnost, toho může dosáhnout, a to za předpokladu, že si osvojí techniky, které pomáhají takový image získat. A tato kniha vám je nabízí. Dale Carnegie je i několik desítek let po své smrti považován za „guru“ v oblasti mezilidských vztahů a komunikace. Z jeho zápisků a případových studií vznikla pětidílná série knih, jejíž první díl držíte v ruce, obohacená o ilustrativní příklady ze současnosti, aby i dnešnímu čtenáři carnegiovská pravidla zněla aktuálně.

Chcete si přečíst knihu?Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dale Carnegie. Číst Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY