Ego je váš nepřítel: Jak zkrotit přebujelé já a prosadit se

Ego je váš nepřítel: Jak zkrotit přebujelé já a prosadit se - Ryan Holiday | Dcparkrx.org

... já a prosadit se. Přečtěte si nové příhody, které zažila princezna Sofie s malým jednorožcem ... Ego je váš nepřítel - Ryan Holiday | Elektronická kniha na ... ... ... Kniha Ego je váš nepřítel (1. akosť) (Ryan Holiday) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Kupte knihu Ego je váš nepřítel (Ryan Holiday) s 16 % zľavou za 9.07 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si ... Ego je váš nepřítel | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... .07 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Je třeba považovat ego za nepřítele člověka a nepřítele strategie? Literatura: FRIEDEL, Libor. Ego a ambice, úspěch a nezdar (v kvalitě). Recenze knihy Ego je váš nepřítel. Perspektivy kvality, 2018 (13)1, 46-47. HOLIDAY, Ryan. Ego je váš nepřítel. Jak zkrotit přebujelé já a prosadit se. Praha: Management Press, 2017. 168 s. Všetky informácie o produkte Kniha Ego je váš nepřítel Ryan Holiday CZ, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Ego je váš nepřítel Ryan Holiday CZ. Největší výběr za nejlepší ceny zboží Ego lb5800e v nejvyšší kvalitě. HOLIDAY, Ryan. Ego je váš nepřítel. Jak zkrotit přebujelé já a prosadit se. Praha: Management Press, 2017. 168 s. ISBN 978-80-7261-498-1. HORWATH, Rich. Strategy for You: Building a Bridge to the Life You Want. Austin: Greenleaf Book, 2012. 160 s. ISBN 978-1-60832-251-. HUFF, Anne, S. Strategic Management: Logic and Action. New York ... Ego je váš nepřítel: Jak zkrotit přebujelé já a prosadit se Ryan Holiday. ... Já, Steve: Steve Jobs svými vlastními slovy George Beahm (ed.) pdf ... Příběh mukla A023254. Bartoš Jan , ill. bez ilust., - 1998 - 144 str. Bohužel se nám nepodařilo najít produkt Zadrátované slunce -- Příběh Mukla A023254 - Bartoš Jan. Máme ... Ego je váš nepřítel: Jak zkrotit přebujelé já a prosadit se. 256,- Kč. Detail. 7. Líbí se: 130 lidem. Podobné jako Ego je váš nepřítel: Jak zkrotit přebujelé já a prosadit se. EGO LM1701E-SP - sada....

INFORMACE

AUTOR
Ryan Holiday
DIMENZE
3,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Ego je váš nepřítel: Jak zkrotit přebujelé já a prosadit se.pdf

POPIS

Autor ve své zatím nejlepší knize rozebírá ego, které je nepřítelem všeho, co opravdu chceme dokázat. Snaží se pomoci potlačit ego dřív, než nás zlozvyky z něj plynoucí svedou na scestí, a ukazuje, jak různá úroveň přebujelosti ega ovlivňuje úspěch člověka a jeho schopnost prosadit se. Člověk má sklon se přeceňovat a zveličovat své ambice … o to bolestnější pak bývají jeho pády. Kniha poskytuje návod, jak postupovat, aby ego nebránilo člověku v jeho rozvoji a dovedlo ho na cestu pokory a vnitřní disciplíny.

Chcete si přečíst knihu?Ego je váš nepřítel: Jak zkrotit přebujelé já a prosadit se ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ryan Holiday. Číst Ego je váš nepřítel: Jak zkrotit přebujelé já a prosadit se Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY