Kocouři z Poldovky

Kocouři z Poldovky - Luděk Švorc | Dcparkrx.org

...vý příběh s vůní oceli o dvou nalezených kocourech, armádě potkanů, tajemném světě kladenské továrny a síle přátelství ... Pařníky - Chci.cz ... . "Kocourci se rozhlédli bázlivě dolů. Viděli neznámý svět, ze kterého se jim točila hlava. Kolem stály tovární haly velké jako zaoceánské parníky. Kocouři z Poldovky vyprávějí o dvou malých kocourcích zanechaných napospas osudu v krabici u poldovské vrátnice. Nalezenců se ujme trojice údržbářů z válcoven a později i statný kocour Šrám, s nímž kocourci zažijí v továrně různá ... Kniha: Kocouři z Poldovky - Luděk Švorc | Knihy.ABZ.cz ... . Nalezenců se ujme trojice údržbářů z válcoven a později i statný kocour Šrám, s nímž kocourci zažijí v továrně různá dobrodružství včetně napínavého boje s potkany. Kocouři z Poldovky. Luděk Švorc. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899...

INFORMACE

AUTOR
Luděk Švorc
DIMENZE
7,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Kocouři z Poldovky.pdf

POPIS

Pohádkový příběh s vůní oceli o dvou nalezených kocourech, armádě potkanů, tajemném světě kladenské továrny a síle přátelství. "Kocourci se rozhlédli bázlivě dolů. Viděli neznámý svět, ze kterého se jim točila hlava. Kolem stály tovární haly velké jako zaoceánské parníky. Dunivé údery bucharů se mísily s cinkotem jeřábových řetězů. Tu zařinčel činel spadlého plechu, sem tam zapískala mašinka. Nad nenapodobitelnou kapelou Poldovky se od vylité žhavé strusky červenala stará halda."

Chcete si přečíst knihu?Kocouři z Poldovky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luděk Švorc. Číst Kocouři z Poldovky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY