Thorgal 11 - Tanatlokovy oči

Thorgal 11 - Tanatlokovy oči - Jean van Hamme | Dcparkrx.org

...Země Qaa (Thorgal 10), který již před lety česky vyšel ... Thorgal 11 - Tanatlokovy oči - Knihkupectví Luxor ... . Po dlouhé době tak nakladatelství Egmont splácí dluh všem fanouškům a příznivcům série Thorgal a pokračuje v tomto cyklu. Thorgal 11 - Tanatlokovy oči Autor: van Hamme, Jean Nakladatel: Egmont EAN: 9788025239841 ISBN: 978-80-252-3984-1 Originál: Thorgal - Les yeux de tanatloc Překlad: Podaný, Richard Popis: 1× kniha, brožovaná, 48 stran, česky Rozměry: 21 × 29,5 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) ... Druhý díl Tanatlokovy oči (Thorgal 11) na ... Thorgal: Tanatlokovy oči — CREW ... . vydání) ... Druhý díl Tanatlokovy oči (Thorgal 11) navazuje na příběh Země Qaa (Thorgal 10), který již před lety česky vyšel. Po dlouhé době tak nakladatelství Egmont splácí dluh všem fanouškům a příznivcům série Thorgal a pokračuje v tomto cyklu. Druhý díl Tanatlokovy oči (Thorgal 11) navazuje na příběh Země Qaa (Thorgal 10), který již před lety česky vyšel. Po dlouhé době tak nakladatelství Egmont splácí dluh všem fanouškům a příznivcům série Thorgal a pokračuje v tomto cyklu. Čtyřdílný cyklus „Země Qaa" je považován za nejpůsobivější ucelený příběh v rámci ságy o Thorgalovi. Druhý díl Tanatlokovy oči (Thorgal 11) navazuje na příběh Země Qaa (Thorgal 10), který již před lety česky vyšel. Po dlouhé době tak nakladatelství Egmont splácí dluh všem fanouškům a příznivcům série Thorgal a pokračuje v tomto cyklu. V rámci ... Druhý díl Tanatlokovy oči (Thorgal 11) navazuje na příběh Země Qaa (Thorgal 10), který již před lety česky vyšel. Po dlouhé době tak nakladatelství Egmont splácí dluh všem fanouškům a příznivcům série Thorgal a pokračuje v tomto cyklu. Druhý díl Tanatlokovy oči (Thorgal 11) navazuje na příběh Země Qaa (Thorgal 10), který již před lety česky vyšel. Po dlouhé době tak nakladatelství Egmont splácí dluh všem fanouškům a příznivcům série Thorgal a pokraču je v tomto cyklu. V rámci dlouhodobého edičního záměru Egmont po nakladatelství CooBoo ... Druhý díl Tanatlokovy oči (Thorgal 11) navazuje na příběh Země Qaa (Thorgal 10), který již před lety česky vyšel. Po dlouhé době tak nakladatelství Egmont splácí dluh všem fanouškům a příznivcům série Thorgal a pokračuje v tomto cyklu. Č...

INFORMACE

AUTOR
Jean van Hamme
DIMENZE
6,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Thorgal 11 - Tanatlokovy oči.pdf

POPIS

Nakladatelství Egmont pokračuje ve vydávání nejúspěšnější evropské fantasy série! Čtyřdílný cyklus „Země Qaa“ je považován za nejpůsobivější ucelený příběh v rámci ságy o Thorgalovi. Druhý díl Tanatlokovy oči (Thorgal 11) navazuje na příběh Země Qaa (Thorgal 10), který již před lety česky vyšel. Po dlouhé době tak nakladatelství Egmont splácí dluh všem fanouškům a příznivcům série Thorgal a pokračuje v tomto cyklu. V rámci dlouhodobého edičního záměru Egmont po nakladatelství CooBoo postupně vyplňuje mezery dosud nevydaných Thorgalových dobrodružství.

Chcete si přečíst knihu?Thorgal 11 - Tanatlokovy oči ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean van Hamme. Číst Thorgal 11 - Tanatlokovy oči Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY