Coco Chanel: Ilustrovaný svět módní ikony

Coco Chanel: Ilustrovaný svět módní ikony - Megan Hess | Dcparkrx.org

...toři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Coco Chanel | Burda Style ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Coco Chanel - ilustr. svět módní ikony . Hodnocení produktu: 95% (10 recenzí) Coco Chanel: Ilustrovaný svět módní ikony - Megan Hess, bílá barva, stříbrná barva, papír. Jen málokdo by neznal osobnost světa módy, kterou je Coco Chanel! Z ... Moderní byt | Ilustrovaný svět podle módní ikony Coco ... . Jen málokdo by neznal osobnost světa módy, kterou je Coco Chanel! Z maličkého... Tato kniha mezinárodně uznávané módní ilustrátorky Megan Hess je ilustrovaným příběhem života Coco Chanel - náhledem do jejího magického světa, na ikonické návrhy, které vytvořila, a na říši módního domu Chanel. (ilustrovaný svět módní ikony) Tato kniha mezinárodně uznávané módní ilustrátorky Megan Hess je ilustrovaným příběhem života Coco Chanel - náhledem do jejího magického světa, na ikonické návrhy, které vytvořila, a na říši módního domu Chanel. Tato kniha mezinárodně uznávané módní ilustrátorky Megan Hess je ilustrovaným příběhem života Coco Chanel - náhledem do jejího magického světa, na ikonické návrhy, které vytvořila, a na říši módního domu Chanel. Kniha Coco Chanel - Ilustrovaný svět módní ikony vychází u nakladatelství Esence. Ilustrovaný svět módní ikony. HESS Megan ... jako byla Coco Chanel. Od skromných začátků přes mnohé trápení, které na ni v životě čekalo, je její příběh příběhem síly, odhodlání a kreativní vize. Tato kniha mezinárodně uznávané módní ilustrátorky Megan Hess je ilustrovaným příběhem života Coco Chanel ... Coco Chanel: Ilustrov...

INFORMACE

AUTOR
Megan Hess
DIMENZE
3,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Coco Chanel: Ilustrovaný svět módní ikony.pdf

POPIS

Jen málo osobností historie módy o sobě může tvrdit, že jsou stejně vlivní, jako byla Coco Chanel. Od skromných začátků přes mnohé trápení, které na ni v životě čekalo, je její příběh příběhem síly, odhodlání a kreativní vize. Tato kniha mezinárodně uznávané módní ilustrátorky Megan Hess je ilustrovaným příběhem života Coco Chanel – náhledem do jejího magického světa, na ikonické návrhy, které vytvořila, a na říši módního domu Chanel.

Chcete si přečíst knihu?Coco Chanel: Ilustrovaný svět módní ikony ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Megan Hess. Číst Coco Chanel: Ilustrovaný svět módní ikony Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY