Má ji rád, nemá ji rád

Má ji rád, nemá ji rád - Sharon J. Bolton | Dcparkrx.org

...i rád Autor: Bolton, Sharon J. Nakladatel: Domino EAN: 9788074982156 ISBN: 978-80-7498-215-6 Originál: Daisy in Chains Překlad: Polochová, Markéta Popis: 1× kniha, vázaná, 560 stran, česky Má ji rád, nemá ji rád (2017) / dee95 (397 views) Prostá věta a přesto mě v kombinaci se jménem autorky dokázala v minutě zaujmout a přesvědčit, že kniha stojí za to přečíst ... Zápisky jedné knihovnice : Má ji rád, nemá ji rád ... . I přes značnou skepsi která se ve mě vůci Boltonové zrodila po přečtení obětiny a víře v to, že nic nedokáže překonat její sérii s ... Více o e-knize Má ji rád, nemá ji rád Doktor Hamish Wolfe je sériový vrah, odsouzený na doživotí za únos a vraždu tří dívek. Zároveň je však velmi pohledný, charismatický a nesmírně přesvědčivý. Dostatečně přesvědčivý na to, aby jeho obdivovatelky uvěřily jeho tvrzení o nevině. Doktor Hamish Wolfe je sériový vrah, odsouzený na doživotí za úno ... Má ji rád, nemá ji rád - Sharon J. Bolton | Databáze knih ... ... Více o e-knize Má ji rád, nemá ji rád Doktor Hamish Wolfe je sériový vrah, odsouzený na doživotí za únos a vraždu tří dívek. Zároveň je však velmi pohledný, charismatický a nesmírně přesvědčivý. Dostatečně přesvědčivý na to, aby jeho obdivovatelky uvěřily jeho tvrzení o nevině. Doktor Hamish Wolfe je sériový vrah, odsouzený na doživotí za únos a vraždu tří dívek. Zároveň je velmi pohledný, charismatický a dostatečně přesvědčivý na to, aby jeho obdivovatelky uvěřily jeho tvrzení o nevině a viděly v něm muže svých snů. 289 Kč Má ji rád, nemá ji rád - Bolton S.J. I sérioví vrazi mají své fankluby. Doktor Hamish Wolfe je sériový vrah, odsouzený na doživotí za únos a vraždu tří dívek. Zároveň je však velmi pohledný, charismatický a nesmírně přesvědčivý. Dostatečně přesvědčivý na to, aby jeho obdivovatelky uvěřily jeho ......

INFORMACE

AUTOR
Sharon J. Bolton
DIMENZE
8,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Má ji rád, nemá ji rád.pdf

POPIS

I sérioví vrazi mají své fankluby. Doktor Hamish Wolfe je sériový vrah, odsouzený na doživotí za únos a vraždu tří dívek. Zároveň je však velmi pohledný, charismatický a nesmírně přesvědčivý. Dostatečně přesvědčivý na to, aby jeho obdivovatelky uvěřily jeho tvrzení o nevině. A dostatečně pohledný a charismatický na to, aby v něm pisatelky dopisů viděly muže svých snů. Maggie Roseová je jiná: tvrdá, extravagantní a nesmírně úspěšná advokátka. Ujímá se pouze takových případů, které může vyhrát. Nikdo neví, podle jakého klíče si vybírá, snad se řídí neomylným instinktem. A právě o její pomoc Hamish nyní usiluje. Chce, aby změnila jeho osud. Maggie váhá, ale pak se rozhodne případ převzít. Je přesvědčená, že šarmu svého nového klienta dokáže odolat. Anebo se poprvé ve své kariéře fatálně mýlí?

Chcete si přečíst knihu?Má ji rád, nemá ji rád ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sharon J. Bolton. Číst Má ji rád, nemá ji rád Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY