Náhradní kluk

Náhradní kluk - Kasie Westová | Dcparkrx.org

...West. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize ... NÁHRADNÍ KLUK (Kasie West) - BOOKAHOLIC'S KINGDOM ... . ČBDB.cz - Databáze knih. Hledáte Náhradní kluk od Kasie Westová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Náhradní kluk book. Read 5,978 reviews from the world's largest community for readers. To je to nejhorší možné načasování! Když Gia dostane kopačky od sv... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchováva ... West, Kasie : Náhradní kluk ... . Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Eeej je tu další videjko Omlouvám se že jsem dlouho nenatáčela, ale neměla jsem čas (tančení, škola) A tady mate 3 random otázky: Kolik ti je?? - 11 Jak dlouho natáčíš na YT ... Náhradní kluk - Kasie Westová. Letní příběh o prvních láskách, druhých šancích a o tom, jak se nevyplácí lhát. To je to nejhorší možné načasování!... Náhradní kluk . 11,59 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Ke knize "Náhradní kluk" doporučujeme také: Siréna Cassová, Kiera Cena: 254 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělen...

INFORMACE

AUTOR
Kasie Westová
DIMENZE
12,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Náhradní kluk.pdf

POPIS

Když Gia dostane kopačky od svého přítele na parkovišti těsně před začátkem školního plesu, musí rychle něco vymyslet. Vždyť svým přátelům měla tuto noc dokázat, že Bradley existuje. A tak se rozhodne oslovit neznámého kluka a poprosí ho o laskavost – jestli by nemohl dvě hodiny předstírat, že je její přítel. Akorát že po plese už na něj nedokáže přestat myslet. Dokáže ho najít a vymotat se ze všech lží? A co se stane, až se do jejího života vrátí pravý Bradley?

Chcete si přečíst knihu?Náhradní kluk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kasie Westová. Číst Náhradní kluk Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY