Barevný závoj

Barevný závoj - William Somerset Maugham | Dcparkrx.org

...6 cz.avi: Velikost: 1001.47 MB: Datum nahrání: 21 ... Barevný závoj poodhalí manželství bez lásky, které vyléčí ... ... .6.2017: Typ souboru:.avi: Rozlišení: 640x368: Délka: 01:59:48: Fps: 25 Originální název: The Painted Veil, Informace o filmu na http://www.sms.cz/film/barevny-zavoj Drama / romantický, Čína, USA, 2006, 125 min. Režie: John Curra... Barevný závoj online. Tento titul bohužel není nikde online. Jakmile se objeví, hned ho najdeme a zařadíme! Barevný závoj recenze. 50. Tomáš Vyskočil ohodnotil Barevný závoj 2 ... Barevný závoj - Wikipedie ... . 50. Tomáš Vyskočil ohodnotil Barevný závoj 2007. Obycejne a predvidatelne drama v neobycejne peknem prostredi Barevný závoj hodnocení ... Barevný závoj (orig.: The Painted Veil) je populární román anglického autora Williama Maughama, vydaný v roce 1925. Dočkal se tří filmových adaptací. Děj. Přeskočit. Varování ... Barevný závoj mě dokázal zaujmout těmi nádhernými scenériemi míst, ve kterých se film odehrává. Skoro mi přišlo, jak kdyby filmový štáb procestoval celý svět, aby taková nádherná místa mohl najít a do filmu použít. Skoro až jsem jim to záviděl, jak nádherná místa vybrali a do filmu je následovně použili. Barevný závoj Autor: Maugham, William Some...

INFORMACE

AUTOR
William Somerset Maugham
DIMENZE
7,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Barevný závoj.pdf

POPIS

Děj románu, který poprvé vyšel v roce 1925, se odehrává v britské koloniální Číně. V jeho centru stojí mladý manželský pár, který je tvořen odlišnou dvojicí – oddaně milujícím introvertním mužem, povoláním lékařem, a jeho ženou, dívkou z anglické lepší rodiny, která do manželství vstoupila bez lásky, zato se snahou změnit prostředí a své společenské postavení. V důsledku náhodně odhalené manželčiny nevěry dojde ke krizi a žena je donucena odjet s manželem do čínského vnitrozemí, kde propukla epidemie cholery. Tíživé životní podmínky boje s epidemií a všudypřítomnost smrti podstatně ovlivní jejich životy a vzájemný vztah… Maugham je znalcem lidských charakterů a mistrem psychologie postav. Pod poutavým dějem a dramatickou zápletkou se tak před čtenářovým zrakem odehrává ještě něco jiného, působivějšího: vnitřní proměna povrchní mladé ženy v osobnost se smyslem pro skutečné hodnoty a pochopení druhých. Barevný závoj byl třikrát zfilmován, naposledy ve stejnojmenném hollywoodském filmu v roce 2006. Česky byl román publikován už v roce 1929, nyní vychází jako 3. svazek edice Pozdní sběr v novém překladu Pavla Pokorného.

Chcete si přečíst knihu?Barevný závoj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor William Somerset Maugham. Číst Barevný závoj Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY