Tajemství hřbitova Crossbones

Tajemství hřbitova Crossbones - Kate Rhodes | Dcparkrx.org

...ten nejmenší problém. Kniha: Tajemství hřbitova Crossbones (Kate Rhodes) ... Tajemství hřbitova Crossbones│Kate Rhodes | Zaostřeno na knihy ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Tajemství hřbitova Crossbones je mix detektivního příběhu s románem pro nás ženy. Když si v hlavě narychlo vzpomenu na podobné žánrové směsice, napadá mě třeba kniha Ztracená (Metafora) nebo Pohřbení (Mystery Press). Na rozdíl od zmíněných dvou knih je ale zde něco navíc. Tajemství hřbitova Cross Bones už svým názvem i anotací slibuje napí ... Bilbovy knihy: Tajemství hřbitova Crossbones - Kate RHODES ... . Tajemství hřbitova Cross Bones už svým názvem i anotací slibuje napínavý a tajemný kriminální příběh.Z mého hlediska se spíše jedná o román pro ženy s detektivní zápletkou. Samozřejmě tam najdete vraha i oběti, dokonce několik. napětí také proběhne, ale spíše jakoby na pozadí. Tajemství hřbitova Cross Bones je hltavě čtivá kombinace detektivky a románu pro ženy s nádechem psychologie (tím samozřejmě netvrdím, že by knihu měly číst jen ženy). Ač není kniha příliš silná dokázala do ní autorka dostat obrovsk...

INFORMACE

AUTOR
Kate Rhodes
DIMENZE
6,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství hřbitova Crossbones.pdf

POPIS

Seznamte se s Alicí Quentin, londýnskou psycholožkou s rodinným tajemstvím, která se ocitne ve středu děsivé série vražd. Alice Quentin je psycholožka s bolestnou rodinnou minulostí, ale je chytrá, schopná, má dobrou práci a hezkého přítele. Nyní má napsat posudek na vraha, který bude propuštěn z vězení. Vrcholem jejích dnů jsou dlouhé běžecké výlety Londýnem, při kterých zapomene na komplikované vztahy se svou matkou a bratrem a soustředí se jen na svůj dech. Dokud nenarazí na mrtvolu u bývalého hřbitova pro prostitutky Crossbones Yard. Rány na těle mrtvé ženy nesou rukopis Raye a Marie Bensonových, kteří mučili a zavraždili třináct žen, než byli konečně dopadeni a uvězněni. Pět z jejich obětí nebylo nikdy nalezeno. Všechno se odehrálo před šesti lety a poslední věc, po které Alice touží, je vrátit se do této špinavé stoky Bensonových zvěrstev. Ale když jí policie požádá o psychologický profil vraha nalezené dívky, že se několik let staré události vrací na světlo. Napínavá detektivka Kate Rhodes vás vtáhne do děje a pustí až na poslední stránce.

Chcete si přečíst knihu?Tajemství hřbitova Crossbones ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kate Rhodes. Číst Tajemství hřbitova Crossbones Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY