Záměna

Záměna - Roman Čerňanský | Dcparkrx.org

...tami Louis Winthorpe III a pouliční podvodníček Billy Ray Valentine si ze dne na den musejí vyměnit svá místa, která jim byla dávno určena v jejich životě ... Záměna / The Switch (2010) | ČSFD.cz ... . To je ale pouhý začátek důmyslných intrik, v jejichž pozadí… Tchyně 3. díl - Hádající se romský vztah Seriály a Filmy. Loading... Unsubscribe from Seriály a Filmy? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 2.52K. Obsah filmu Záměna (1983) : Mladý a úspěšný obchodník s komoditami Louis Winthorpe III a pouliční podvodníček Billy Ray Valentine si ze dne na den mu ... Záměna / Trading Places (1983) | ČSFD.cz ... .52K. Obsah filmu Záměna (1983) : Mladý a úspěšný obchodník s komoditami Louis Winthorpe III a pouliční podvodníček Billy Ray Valentine si ze dne na den musejí vyměnit svá místa, která jim byla dávno určena v jejich životě. To je ale pouhý začátek důmyslných intrik, v jejichž pozadí stojí dva starší namyšlení boháči Randolph a Mortimer. -Záměna (Switch)...

INFORMACE

AUTOR
Roman Čerňanský
DIMENZE
12,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Záměna.pdf

POPIS

„Rasťa měl všechno, ale na cestě, jakou to získal, ztratil to podstatné, a nakonec téměř i sám sebe.“ Tato ústřední myšlenka rámuje celý příběh, který se odehrává v Bratislavě a na Maltě. Rasťa Ivanovič je prototypem úspěšného člověka dnešní doby – kreativní ředitel reklamní agentury, kterou vlastní spolu se svým kamarádem Igorem. Oba si užívají konzumní společnost plnými doušky – hlavně ženám neumějí a ani nechtějí odolat. Igor je ženatý, ale Rasťovi ztroskotá kvůli jeho vášni každá známost. Poslední ztráta ho však srazí na kolena. Když od něho odejde Rebeka, uvědomí si, oč – a o koho – přišel.Začíná se tak odvíjet příběh, ve kterém se retrospektivně a bolestně odrážejí všechny Rasťovy předešlé vztahy a činy, které se podepsaly na formování jeho osobnosti. Při hledání svého ztraceného Já zažije mnoho dobrodružství, bohatých na prudké zvraty a nečekaná překvapení.

Chcete si přečíst knihu?Záměna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roman Čerňanský. Číst Záměna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY