Nový věk – Nepovídka

Nový věk – Nepovídka - Egon Bondy | Dcparkrx.org

... patří do řady Bondyho kvazihistorických novel a povídek, společně např ... Nový věk. Nepovídka - Bondy Egon | Artforum ... ... . s Mníškem (1975), Gottschalkem (1988), Hattonem (1991) či Severinem (1995): na půdorysu faktografie o židovské šabatiánské herezi ze 17. století rozehrává autor jedno ze svých podobenství ... Kniha: Nový věk - Nepovídka (Egon Bondy)(Egon Bondy) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.s ... Nový věk - Nepovídka - Egon Bondy | Knihy Dobrovský ... . Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Nový věk - Nepovídka 120,-Ihned ke čtení Koupit Dvojice Bondyho původně samostatných prací, které však byly napsány v časové následnosti, v letech 1982 a 1983, vyšly samostatně několikrát v samizdatu a obě pak ještě v 80. letech i tiskem na stránkách Tigridova exilového časopisu Svědectví. Nový věk Nepovídka Dvojice Bondyho původně samostatných prací, které však byly napsány v časové následnosti, v letech 1982 a 1983, vyšly samostatně několikrát v samizdatu a obě pak ještě v 80. letech i tiskem na stránkách Tigridova exilového časopisu Svědectví. Objednávejte knihu Nový věk Nepovídka v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Nový věk, Nepovídka - Akropolis, Praha 2017 (psáno 1982 a 1983) Ostatní. Ministryně výživy - Arkýř, Mnchov 1989 (Dilia, Praha 1991) - divadelní hra (psáno 1970) Prvních deset let - Maťa, Praha 2003 - autobiografie (psáno 1981) Hry - Akropolis, Praha 2007 - soubor her z let 1968-1970 Druhý věk strojů-- autor: Brynjolfsson Erik, McAfee Andrew Nový věk Nepovídka -- autor: Bondy Egon Věk objevů 2 - Kartomancie -- autor: Stackpole Michael A. Próza Nový věk patří do řady Bondyho kvazihistorických novel a povídek, společně např. s Mníškem (1975), Gottschalkem (1988), Hattonem (1991) či Severinem (1995): na půdorysu faktografie o židovské šabatiánské herezi ze 17. století rozehrává autor jedno ze svých podobenství o (ne)možnosti společenské změny, o ... V eseji nazvaném Velká iluze?, poprvé publikovaném roku 1996, předložil Tony Judt skeptickou, pronikavou a hluboce předvídavou úvahu o politické situaci v Evropě a o otázkách, jimž kontinent čelí na prahu nového tisíciletí.Jaké jsou reálné vyhlídky na rozšíření Evropské unie a kde je hranice, po jejímž překročení přejde rozšiřování v rozpad?...

INFORMACE

AUTOR
Egon Bondy
DIMENZE
10,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Nový věk – Nepovídka.pdf

POPIS

Dvojice Bondyho původně samostatných prací, které však byly napsány v časové následnosti, v letech 1982 a 1983, vyšly samostatně několikrát v samizdatu a obě pak ještě v 80. letech i tiskem na stránkách Tigridova exilového časopisu Svědectví. Próza Nový věk patří do řady Bondyho kvazihistorických novel a povídek, společně např. s Mníškem (1975), Gottschalkem (1988), Hattonem (1991) či Severinem (1995): na půdorysu faktografie o židovské šabatiánské herezi ze 17. století rozehrává autor jedno ze svých podobenství o (ne)možnosti společenské změny, o naději a o víře. Nepovídka je poměrně rozsáhlý prozaický text, v němž se velmi zábavně mísí prvky science-fiction, antiutopie a filosofického traktátu; konkrétní, ale i poněkud autokarikaturní podobu zde získává Bondyho filosofický postulát vytvoření „artificiálních bytostí“ budoucnosti. Obě dvě prózy vycházejí knižně podruhé, ale poprvé v textově revidované podobě, která je výsledkem editorovy práce se všemi dosavadními, tedy i samizdatovými vydáními a rovněž s rukopisy.

Chcete si přečíst knihu?Nový věk – Nepovídka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Egon Bondy. Číst Nový věk – Nepovídka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY