Něco o mém životě: (pro přátelé známé i neznámé)

Něco o mém životě: (pro přátelé známé i neznámé) - Rudyard Kipling | Dcparkrx.org

...h. Něco o mém životě (pro přátele známé i neznámé) je Kiplingova poslední kniha, začal ji psát zhruba půl roku před smrtí ... Něco o mém životě (pro přátelé známé i neznámé) - Kipling ... ... . Je to kniha milých vzpomínek, která vrhá zajímavé světlo na jeho život a práci. Začíná popisem dětství v Indii a poté v Anglii, kam ho rodiče - jak bylo tehdy obvyklé - poslali... Dauphin Něco o mém životě (pro přátelé známé i neznámé) - Kipling Rudyard Ostatní knihy Něco o mém životě (pro přátele známé i neznámé) je Kiplingova poslední kniha, začal ji psát zhruba půl roku před smrtí. Něco o mém životě: (pro přátelé známé i neznámé) (978-80-7272-789-6) Kniha - autor Rudyard Kipling, 298 stran, česky, Pevn ... Něco o mém životě | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Něco o mém životě: (pro přátelé známé i neznámé) (978-80-7272-789-6) Kniha - autor Rudyard Kipling, 298 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Něco o mém životě (pro přátele známé i neznámé) je Kiplingova poslední kniha, začal ji psát zhruba půl roku před smrtí. Informácie o knihe. Něco o mém životě (pro přátele známé i neznámé) je Kiplingova poslední kniha, začal ji psát zhruba půl roku před smrtí. Je to kniha milých vzpomínek, která vrhá zajímavé světlo na jeho život a práci. Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Něco o mém životě (pro přátele známé i neznámé) je Kiplingova poslední kniha, začal ji psát zhruba půl roku před smrtí. Je to kniha milých vzpomínek, která vrhá zajímavé světlo na jeho život a práci. Dauphin Něco o mém životě (pro přátelé známé i neznámé) - Kipling Rudyard . Něco o mém životě (pro přátele známé i neznámé) je Kiplingova poslední kniha, začal ji psát zhruba půl roku před smrtí. Je to kniha milých vzpomínek, která vrhá zajímavé světlo na jeho život a práci. Kipling Rudyard: Něco o mém životě (pro přátelé známé i neznámé) Něco o mém životě (pro přátele známé i neznámé) je Kiplingova poslední kniha, začal ji psát zhruba půl roku před smrtí. Je to kniha milých vzpomínek, ... Rudyard Kipling: Něco o mém životě (pro přátele známé i neznámé). Přeložil, poznámkami a životopisnými daty vybavil Rudolf Chalupský. Verše přeložila Stanislava Pošustová. Odpovědná redaktorka Olga Stehlíková. Vydal Dauphin Daniela Podhradského. Podlesí 2017. 248 stran. ISBN 978-80-7272-789-6. Ukázka ze vzpomínek:...

INFORMACE

AUTOR
Rudyard Kipling
DIMENZE
11,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Něco o mém životě: (pro přátelé známé i neznámé).pdf

POPIS

Něco o mém životě (pro přátele známé i neznámé) je Kiplingova poslední kniha, začal ji psát zhruba půl roku před smrtí. Je to kniha milých vzpomínek, která vrhá zajímavé světlo na jeho život a práci. Začíná popisem dětství v Indii a poté v Anglii, kam ho rodiče – jak bylo tehdy obvyklé – poslali do školy už v pěti letech. Líčí svá školní léta, novinářskou práci a první literární pokusy v Indii a poté začátek úspěšné kariéry v Anglii. Zmiňuje rozličné drobné příhody a události, které měly vliv na jeho díla. Poutavě popisuje svá setkání s mnoha pozoruhodnými lidmi, např. se svým strýcem, malířem Burne-Jonesem, bratrancem a pozdějším ministerským předsedou Stanley Baldwinem, jihoafrickým politikem C. Rhodesem či americkým presidentem T. Rooseveltem. Kiplingovi čtenáři nepochybně ocení ty části vzpomínek, v nichž se autor rozepisuje o své spisovatelské metodě. Dovědí se tak, jakým způsobem vznikala Kiplingova nejznámější díla.

Chcete si přečíst knihu?Něco o mém životě: (pro přátelé známé i neznámé) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rudyard Kipling. Číst Něco o mém životě: (pro přátelé známé i neznámé) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY