Pozitivní leader: Jak energie a štěstí pohánějí špičkové týmy na cestě k úspěchu

Pozitivní leader: Jak energie a štěstí pohánějí špičkové týmy na cestě k úspěchu - Melina Costi, | Dcparkrx.org

...dem. Budu rád, když kniha bude pro Nové knize Honzy Mühlfeita Pozitivní leader přeji mnoho čtenářů, kteří v ní najdou inspiraci na cestě k úspěchu, k lepšímu sebepoznání a zdravému ... Pozitivní leader: Jak energie a štěstí pohánějí špičkové... ... ... Pozitivní Leader popisuje 4 kroky, jak se stát šťastnějším a inspirativnějším lídrem: pracujte se svými silnými stránkami, vytyčte si své poslání a vizi, staňte se „generálním ředitelem vlastní energie" a veďte sebe i svůj tým ke štěstí. Autor, bývalý prezident evropského Microsoftu, shrnul do knihy své... Odhalte, jak inspirovat vlastní tým, jak dosáhnout vytyčených výsledků a přitom si zachovat rovnováhu mezi úspěche ... Pozitivní leader: Jak energie a štěstí pohánějí špičkové týmy na... ... . Autor, bývalý prezident evropského Microsoftu, shrnul do knihy své... Odhalte, jak inspirovat vlastní tým, jak dosáhnout vytyčených výsledků a přitom si zachovat rovnováhu mezi úspěchem a štěstím. Pozitivní leaderJak energie a štěstí pohánějí špičkové týmy na cestě k úspěchu. Přidat recenzi. Hledáte Pozitivní leader od Jan Mühlfeit? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. Věděli jste, že pozitivní přístup navyšuje produktivitu až o jednu třetinu? Bývalý prezident evropského Microsoftu, Jan Mühlfeit, shrnul své mnohaleté zkušenosti ve vedení lidí do čtyř kroků. Kniha Pozitivní leader. Jak energie a štěstí pohánějí špičkové týmy na cestě k úspěchu. ONLINE KURZ "Rodič jako pozitivní kouč aneb jak vést dítě ke štěstí a úspěchu". V tomto online kurzu mohou rodiče či učitelé nahlédnout, jak pomoc...

INFORMACE

AUTOR
Melina Costi,
DIMENZE
11,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Pozitivní leader: Jak energie a štěstí pohánějí špičkové týmy na cestě k úspěchu.pdf

POPIS

Věděli jste, že pozitivní přístup navyšuje produktivitu až o jednu třetinu? Bývalý prezident evropského Microsoftu, Jan Mühlfeit, shrnul své mnohaleté zkušenosti ve vedení lidí do čtyř kroků. Odhalte, jak inspirovat vlastní tým, jak dosáhnout vytyčených výsledků a přitom si zachovat rovnováhu mezi úspěchem a štěstím. Zjistěte jak se zbavit stresu a negativismu a odemkněte potenciál u sebe i u lidí, kteří vás obklopují. 

Chcete si přečíst knihu?Pozitivní leader: Jak energie a štěstí pohánějí špičkové týmy na cestě k úspěchu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Melina Costi,. Číst Pozitivní leader: Jak energie a štěstí pohánějí špičkové týmy na cestě k úspěchu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY