Objevujeme svět! Louka: MiniPEDIE

Objevujeme svět! Louka: MiniPEDIE - - | Dcparkrx.org

...ry Caterpillar & Other Stories) - Duration: 6:44 ... Objevujeme svět! Oblečení - MiniPEDIE od 153 Kč - Heureka.cz ... . MiniPEDIE Objevujeme svět! Louka. Objevovat svět na louce je s tímto leporelem pro nejmenší děti od jednoho roku tak zábavné! Pevné stránky s pohyblivými prvky procvičí i jemnou motoriku. akce. MiniPEDIE-objevujeme svět-jídlo je další úžasná knížečka z nakladatelství Svojtka.Děti zaujme především otočnými a vysouvacími prvky.Ty po správném zatažení nebo otočení zobr ... MiniPEDIE Objevujeme svět! Louka - Svojtka ... .Ty po správném zatažení nebo otočení zobrazí správnou odpověď,kterou dítě hledá.Ilustrace jsou velice jednoduché a bez zbytečných detailů,což působí moc pěkně.Zkrátka-knížka je kvalitní po obsahové i materiálové ... MiniPEDIE Objevujeme svět! Louka. ... Minipedie leporelo. Objevovat svět s těmito leporely pro nejmenší děti od jednoho roku je zábava! Pevné stránky s otočnými nebo pohyblivými prvky procvičí i jemnou motoriku. Stačí jen vložit prstík do správného otvoru a lehce vysunout, zatáhnout nebo otočit a hned bude váš malý ... MiniPEDIE - Objevujeme svět! Louka ... MiniPEDIE Objevujeme svět hrou! Zvířata - Nathalie Choux . Hodnocení produktu: 93% . Některá zvířátka mám doma, jiná můžu pozorovat venku. A ta divoká znám jen ze zoologické zahrady nebo z obrázkové knížky, jako je tato! Nestačí však zvířátka poznat, je třeba... Všechny informace o produktu Kniha Objevujeme svět! Oblečení - MiniPEDIE, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Objevujeme svět! Oblečení - MiniPEDIE. Svojtka Objevujeme svět! Louka. MiniPEDIE . Leporelo pro děti od 1 roku, díky kterému mohou objevovat život na louce zábavným způsobem. Leporelo má pohyblivé prvky, takže si děti procvičí i jemnou motoriku.Objevovat, co všechno lze vidět na louce, je s tímto leporelem tak zábavné! při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Obchod Alza.cz Elektro prodává tento produkt Objevujeme svět! Louka: MiniPEDIE, dnes za vý...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Objevujeme svět! Louka: MiniPEDIE.pdf

POPIS

Objevovat, co všechno lze vidět na louce, je s tímto leporelem tak zábavné! Kdo žije v úlu? Kdo tká pavučinu? Kdo má rád lískové oříšky? Kdo má bodliny? Stačí jen vložit prstík do správného otvoru, lehce posunout nebo otočit ve směru šipky a hned bude váš malý objevitel nebo objevitelka znát odpovědi. Leporelo je určeno pro nejmenší děti od jednoho roku a má pevné stránky s posuvnými prvky, a tak si naši nejmenší mohou při prohlížení a pojmenovávání procvičit i jemnou motoriku. Knížka s prvky Montessori.

Chcete si přečíst knihu?Objevujeme svět! Louka: MiniPEDIE ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Objevujeme svět! Louka: MiniPEDIE Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY