Legenda o Pražském Jezulátku

Legenda o Pražském Jezulátku - Iva Pecháčková | Dcparkrx.org

...: legenda o Pražském Jezulátku (španělsky) Pecháčková Ivana Cena: 158 Kč La Légende de L´Enfant Jésus de Prague: legenda o Pražském jezulátku (francouzsky) Pecháčková Ivana Cena: 158 Kč celkové hodnocení ... Legenda o Pražském Jezulátku - Ivana Pecháčková | Databáze ... ... ... Kniha Legenda o Pražském Jezulátku (Ivana Pecháčková; Jarmila Marešová) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Kniha Legenda o Pražském Jezulátku(Hermann Hartfeld, Pecháčková Ivana) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. Kniha Legenda o Pražském Jezul ... Legenda o Pražském Jezulátku cena od 6,40 € | Pricemania ... . Kniha Legenda o Pražském Jezulátku(Hermann Hartfeld, Pecháčková Ivana) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. Kniha Legenda o Pražském Jezulátku iba za 6,82 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Legenda o Pražském orloji-- autor: Pecháčková Ivana La Légende de L´Enfant Jésus de Prague: legenda o Pražském jezulátku (francouzsky)-- autor: Pecháčková Ivana Legenda o Brokenu-- autor: Carr Caleb Jazdecká legenda-- autor: Vámoš Gejza Příběhy o Drizztovi-- autor: Salvatore R.A. 0 hodnocení Legenda o Pražském Jezulátku 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Po šest století provází zázračná soška slavného Pražského Jezulátka další a další generace Pražanů i poutníků z celého světa, kteří se přicházejí malému Ježíškovi do Prahy ... Legenda o Pražském Jezulátku Po šest století provází zázračná soška slavného Pražského Jezulátka další a další generace Pražanů i poutníků z celého světa, kteří se přicházejí malému Ježíškovi do Prahy poklonit. Málokdo ví, že Pražské Jezulátko mělo svůj ... Legenda o Pražském Jezulátku 198,-174,-Skladem > 5 ks. Koupit. Legenda o Pražském Jezulátku Po šest století provází zázračná soška slavného Pražského Jezulátka další a další generace Pražanů i poutníků z celého světa, kteří se přicházejí malému Ježíškovi do Prahy poklonit. Málokdo ví, že Pražské ......

INFORMACE

AUTOR
Iva Pecháčková
DIMENZE
5,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Legenda o Pražském Jezulátku.pdf

POPIS

Po šest století provází zázracná soška slavného Pražského Jezulátka další a další generace Pražanu i poutníku z celého sveta, kterí se pricházejí malému Ježíškovi do Prahy poklonit. Málokdo ví, že Pražské Jezulátko melo svuj domov v 16. století puvodne ve Španelsku, odkud si je jako svatební dar privezla Marie Manrique de Lara, nevesta ceského šlechtice Vratislava z Pernštejna. Z každého století si deti z celého sveta mužou precíst jednu kouzelnou legendu plnou zázraku, ale vyprávenou dnešním moderním jazykem a puvabne ilustrovanou Jarmilou Marešovou, výtvarnicí dvou nejkrásnejších knih ocenených Zlatou stuhou.

Chcete si přečíst knihu?Legenda o Pražském Jezulátku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Pecháčková. Číst Legenda o Pražském Jezulátku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY