Otolína a žlutá kočka

Otolína a žlutá kočka - Chris Riddell | Dcparkrx.org

... z vodovodního kohoutku, hasiče přivolala právě Otolína ... Knihy z tramvaje: Otolína a žlutá kočka - Chris Riddell ... . Otolína a žlutá kočka je taková detektivka pro mladší čtenáře. Všechny informace o produktu Kniha Otolína a žlutá kočka, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Otolína a žlutá kočka. To vše však píšu a míním v nejlepším smyslu slova, pro mne je to vážně úžasný člověk a Otolína a žlutá kočka opět dokazují jeho nesporný talent. Knihu jsem lehce přelouskala během chvilky, ale litovala ... "5 minut" s knihou: Otolína a žlutá kočka ... . Knihu jsem lehce přelouskala během chvilky, ale litovala jsem, že čtení mi uteklo příliš rychle. Otolína a žlutá kočka - Chris RIDDELL Nedávno jsem navázala spolupráci také s nakladatelstvím Presco Group, což je firma, která se specializuje především na kalendáře, diáře, ale také na knihy, především pro děti. Přestože jsem svůj blog specializovala především na trochu opačný žánr, než vydává Presco Group ... V knize Otolína a žlutá kočka na Otolínu a pana Mouru čeká zapeklitý kriminální případ, kterému se tato pozoruhodná dvojka rozhodne přijít na kloub. Po celém Velkoměstě se totiž ztrácejí psí mazlíčci bohatých paniček, které jsou vždy následně okradeny o vzácné šperky a jiné hodnotné předměty. Otolína a žlutá kočka je nesmírně povedený dětský titul, po kterém byste se teď před Vánoci mohli v knihkupectvím podívat - je to rozhodně něco, co děti pod stromečkem potěší. Ostatně, uvidíte sami alespoň na fotkách, kterých je v dnešním článku fakt požehnaně :) Chris Riddell tedy není na poli dětské literatury žádným nováčkem a musím říct, že kniha Otolína a žlutá kočka se mu vážně povedla. Otolína je zvláštní dívenka se zálibou v netradičních sbírkách a pobíhání v dešti, která bydlí v mrakodrapu jménem Pepřenka. Její rodiče j...

INFORMACE

AUTOR
Chris Riddell
DIMENZE
10,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Otolína a žlutá kočka.pdf

POPIS

Hlavními hrdiny úspěšné, mezinárodně oceňované a mnohokrát vyznamenané knižní série jsou tak trochu zvláštní holčička jménem Otolína a její nerozlučný kamarád – malý vlasatý tvor z norských močálů zvaný pan Moura. Otolína vášnivě sbírá nejrůznější věci a miluje všechny druhy počasí, zejména však déšť, neboť se ráda čvachtá v kalužích. Obývá apartmá číslo 243 ve dvacátém čtvrtém patře mrakodrapu, který vypadá docela jako pepřenka, takže není divu, že mu také Pepřenka všichni říkají… Otolínini rodiče jsou sběrateli a neustále cestují po celém světě. O Otolínu je v jejich nepřítomnosti ovšem skvěle postaráno, nikdy se necítí osamělá. Společnost jí přece dělá pan Moura a kromě něj holčičce se vším, co je potřeba, pomáhá celá řada dalších neobyčejných společníků. Díky nim se nikdy nenudí! Otolína navíc miluje záhady, stejně jako pan Moura. Oči má pořád otevřené a uši nastražené pro případ, že by se setkala s něčím neobvyklým nebo zajímavým. Její zápisník by mohl vyprávět! Ráda řeší zapeklité případy, vymýšlí chytré plány a přichází věcem na kloub – ostatně, má pro to speciální nadání… U jejích nevšedních dobrodružství, jako je například řešení záhady série loupeží na Třetí ulici, které přináší knížka Otolína a žlutá kočka, se rozhodně nebudou nudit malí ani velcí čtenáři! Knihy jsou bohatě ilustrované, nápadité a propracované obrázky srozumitelné dětem se plynule prolínají s textem, což činí z četby velkýzážitek – ať už se do ní ponoří děti, anebo dospělí..

Chcete si přečíst knihu?Otolína a žlutá kočka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chris Riddell. Číst Otolína a žlutá kočka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY