Anglicky čteme rádi: pro mírně pokročilé

Anglicky čteme rádi: pro mírně pokročilé - Martin Gato, | Dcparkrx.org

... čteme rádi\\" je dvojjazyčný text pro mírně a středně pokročilé studenty angličtiny ... Anglicky čteme rádi - Martin Gato | Databáze knih ... . Levá strana je psána anglicky, pravá strana česky, takže si hned můžete ověřit, jestli překládáte správně, nebo si v překládání pomoct. Kniha je psána zábavným a praktickým způsobem, obsahuje jak základní konverzační témata, tak krátké povídky, pohádku ... Jak se naučit anglicky (tipy a triky pro všechny, co si myslí, že nemají na jazyky hlavu či čas) - Duration: 50:35. Bronislav Sobotka 401,166 views 50:35 "Anglicky čteme rádi" je dvojjazyčný text pro mírn ... Anglicky čteme rádi - Martin Gato | Databáze knih ... . Bronislav Sobotka 401,166 views 50:35 "Anglicky čteme rádi" je dvojjazyčný text pro mírně a středně pokročilé studenty angličtiny. Levá strana je psána anglicky, pravá strana česky, takže si hned můžete ověřit, jestli překládáte správně, nebo si v překládání pomoct. "Anglicky čteme rádi" je dvojjazyčný text pro mírně a středně pokročilé studenty angličtiny. Levá strana je psána anglicky, pravá strana česky, takže si hned můžete ověřit, jestli překládáte...

INFORMACE

AUTOR
Martin Gato,
DIMENZE
4,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Anglicky čteme rádi: pro mírně pokročilé.pdf

POPIS

Kniha je dvojjazyčný text pro mírně a středně pokročilé studenty angličtiny. Levá strana je psána anglicky, pravá strana česky, takže si hned můžete ověřit, jestli překládáte správně, nebo si v překládání pomoct. Kniha je psána zábavným a praktickým způsobem, obsahuje jak základní konverzační témata, tak krátké povídky, pohádku, hry, anekdoty či stručné informace o přírodě. Právě šíře jejího rozsahu a různé styly jsou zárukou, že v ní každý najde to, co potřebuje a prohloubí svoji znalost anglického jazyka. Kniha je dobrým návodem k tomu, jak vhodným způsobem překládat do angličtiny české věty a výrazy. Tato kniha jak pobaví, tak obohatí (nejen slovní zásobu) každého, kdo se pro ni rozhodne.

Chcete si přečíst knihu?Anglicky čteme rádi: pro mírně pokročilé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Gato,. Číst Anglicky čteme rádi: pro mírně pokročilé Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY