Žít jako muž: Román o manželství

Žít jako muž: Román o manželství - Philip Roth | Dcparkrx.org

...h zákazníků O čem je kniha Žít jako muž? Vyřídit si účty s bývalou manželkou skrz román… Spisovatel Peter Tarnopol (za jehož maskou se neskrývá nikdo jiný než Philip Roth) se v tomto románu nejen snaží najít způsob, jak ve složité současnosti dostát očekávání a „žít jako muž", ale také, jak vypovědět bolestný příběh svého nevydařeného manželství ... Zit jako muz philip roth e kniha | HLEDEJCENY.cz ... . Žít jako muž - Román o manželství 222 CZK Nov ... Roth v knize Žít jako muž vypověděl celý příběh svého nevydařeného manželství, ale způsobem sobě vlastním tak učinil se skvostným humorem, živým hovorovým jazykem a hravým přístupem k formě. Roman Voosen: Jako zvěř . Mrtvé tělo na břehu a tajemné znamení v katedrále - o letním slunovratu jsou všechny dosavadní jistoty rázem zpochybněny. Během jednoho ... Zit jako muz philip roth e kniha | HLEDEJCENY.cz ... ... Roth v knize Žít jako muž vypověděl celý příběh svého nevydařeného manželství, ale způsobem sobě vlastním tak učinil se skvostným humorem, živým hovorovým jazykem a hravým přístupem k formě. Roman Voosen: Jako zvěř . Mrtvé tělo na břehu a tajemné znamení v katedrále - o letním slunovratu jsou všechny dosavadní jistoty rázem zpochybněny. Během jednoho červnového rána je nalezena mrtvola učitele. Tělo má probodané šípy. Zdá se, že zemřel hrůznou mučednickou smrtí. Anotace Vyřídit si účty s bývalou manželkou skrz román… Spisovatel Peter Tarnopol (za jehož maskou se neskrývá nikdo jiný než Philip Roth) se v tomto románu nejen snaží najít způsob, jak ve složité současnosti dostát očekávání a „žít jako muž", ale také, jak vypovědět bolestný příběh svého nevydařeného manželství. Žít jako muž - Román o manželství - Roth Philip - Vyřídit si účty s bývalou manželkou skrz román… Spisovatel Peter Tarnopol (za jehož maskou se neskrývá nikdo jiný než Philip Roth) se v tomto románu nejen snaží najít způsob, jak ve složité současnost Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Žít jako muž. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Žít jako muž. Román o manželství. ROTH Philip. Info: Mladá fronta, 2017 (1.) - váz., 328 str. Z angl. přel. J. Hanuš EAN: ... Žít jako muž Román o manželství Roth Philip. Hlavný, autobiograficky ladený protagonista spisovateľ Peter Tarnopol sa v tomto románe snaží nájsť spôsob, ako v zložitej súčasnosti ...

INFORMACE

AUTOR
Philip Roth
DIMENZE
8,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Žít jako muž: Román o manželství.pdf

POPIS

Spisovatel Peter Tarnopol (za jehož maskou se neskrývá nikdo jiný než Philip Roth) se v tomto románu nejen snaží najít způsob, jak ve složité současnosti dostát očekávání a „žít jako muž“, ale také, jak vypovědět bolestný příběh svého nevydařeného manželství. Začíná tedy oklikou: aby sám sebe i čtenáře ujistil, že se mu už opět vracejí tvůrčí síly, předesílá před svůj „skutečný příběh“ dvě nedávno dokončené povídky, z nichž první („Rozverné mládí“) zachycuje jeho studentská léta a druhá („Flirt s katastrofou“) je variantou na jeho hororový sňatek. Teprve poté se odhodlá vyprávět o fingovaném těhotenství, jímž ho ostřílená harcovnice Maureen přiměla, aby se s ní oženil, o svém psychickém zhroucení po třech letech manželství, o terapii u doktora Spielvogela i o půvabné a bohaté mladičké vdově Susan, s níž si vzájemně poskytují psychickou i sexuální rehabilitaci. To vše dokáže Tarnopol vylíčit s neodolatelným humorem a sebeironií, jimiž čtenáře, který občas neví, jestli se má smát, nebo plakat, vtáhne do víru strhujícího příběhu.

Chcete si přečíst knihu?Žít jako muž: Román o manželství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Philip Roth. Číst Žít jako muž: Román o manželství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY