Tajná dvojka A + B – Poprask v divadle kouzel

Tajná dvojka A + B – Poprask v divadle kouzel - Jiří W. Procházka, | Dcparkrx.org

...ý doplňuje četbou Terryho Pratchetta, ovšem nepohrdne ani dobrou hard sci-fi ... Tajná dvojka A + B - Poprask v divadle kouzel | KNIHCENTRUM.cz ... . Tajná dvojka A + B - Poprask v Divadle kouzel. Jiří W. Procházka a Klára Smolíková. vázaná, obálka a ilustrace Viktor Svoboda, 144 stran, 179 Kč. Související odkaz: Tajná dvojka A + B. 13 závěsných panelů formátu A2 s ilustracemi Viktora Svobody a hádankami z knih Zločin mezi dinosaury, Poprask v Divadle kouzel a Zbloudilá střela doplněné komiksy Agenti Tajné dvojky z Bublifuku. Výstava je k zapůjčení zdarma. Pouze prosím o zaslání poštou na dalš ... Tajná dvojka A + B - Poprask v divadle kouzel - Jiří W ... ... . Výstava je k zapůjčení zdarma. Pouze prosím o zaslání poštou na další místo a pár fotografií z instalace. Tajná dvojka A + B - Poprask v divadle kouzel ... Tajná dvojka A + B se opět pouští do pátrání. Co se vlastně na jevišti odehrálo a kdo v tom má prsty? Uživatelské recenze. Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit. Doporučujeme 149 Kč ... Dobrovolně vstoupila do magické bedny, v níž lidé mizí a znovu se objevují. Vrcholné číslo se však nepovede. Kouzelník Devil Magicus nedokáže učitelku přivolat zpět. Tajná dvojka A + B se opět pouští do pátrání. Co se vlastně na jevišti odehrálo a kdo v tom má prsty? Nakladatelská anotace. Kráceno....

INFORMACE

AUTOR
Jiří W. Procházka,
DIMENZE
8,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajná dvojka A + B – Poprask v divadle kouzel.pdf

POPIS

Spolužáci Artur a Bára jsou špičkoví detektivové, kteří za pomoci supermoderních technologií řeší zapeklité záhady! Během kouzelnického představení zmizí oblíbená třídní učitelka. Dobrovolně vstoupila do magické bedny, v níž lidé mizí a znovu se objevují. Vrcholné číslo se však nepovede. Kouzelník Devil Magicus nedokáže učitelku přivolat zpět. Tajná dvojka A + B se opět pouští do pátrání. Co se vlastně na jevišti odehrálo a kdo v tom má prsty?

Chcete si přečíst knihu?Tajná dvojka A + B – Poprask v divadle kouzel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří W. Procházka,. Číst Tajná dvojka A + B – Poprask v divadle kouzel Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY